Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem egyedivé a füzetei...

Hogy tegyem egyedivé a füzeteimet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ráírod a neved az elég egyedi.
2012. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Matricákkal! Avagy nyomtass valamit színes papírra, azt is ráragaszthatod stb. Nekem a "név címkém" volt mindig "egyedi", egy nagy buborék formával, egy fényképpel, ami valamelyik nyári élményemre emlékeztetett, meg ugye a nevemmel. Emellett sok sok smile-t is ragasztgattam az összesre.

Ha ránéztem a mini fotóra, mindig eszembe juttatta a szépeket és rögtön tűrhetőbb volt a tanóra! :D

2012. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én néhány éve csomagolópapírt hasznosítottam újra. Nem akartam kidobni, mindig óvatosan bontottam ki az ajándékokat, hogy ne szakadjon szét a csomagolópapír. Így a nagyobb csomagolópapírokkal bekötöttem a füzetemet, persze nem a csillogós, hanem a matt csomagolópapírral. A kisebbekből pedig kivágtam a nekem tetsző motívumokat, mintákat és felragasztottam a füzeteimre.

Szerintem nagyon jó volt, a kedvenceim a vidám, virágos minták voltak, ha ránéztem, rögtön jobb kedvem lett. :)


Ha van kézügyességed rajzolhatsz is borítót, amir ráragasztasz a füzetre. Nővérem ellenőrzőborítót rajzolt magának anno, nagyon szép volt.

Ezenkívül, ha van rá lehetőséged gépen tudsz szerkeszteni képeket, kinyomtatod és felragasztod, vagy akár matricákat, újságból kivágott képeket is ragaszthatsz rá. :)

2012. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!