Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megvettem a füzeteimet!...

Megvettem a füzeteimet! Tetszenek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap feltettem egy kérdést, hogy vajon ciki lenne-e, ha figurás füzeteket vennék!

Íme a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


És itt vannak a füzetek:

[link]


Természetesen többet vettem, de csak ezekből a fajtákból!

Tetszenek?

Kort és nemet is légyszi!


2010. aug. 18. 14:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha neked tetszik, használd egészséggel!

Én gimiben mondjuk A/4es spirál füzetet használtam minden tárgyhoz a praktikum szempontjából. Ugyanis egy kis A/5ös pillanatok alatt megtelik, és egy tanévben egy tárgyból lesz 3-4 füzeted is. Ha pedig valamit visszakeresnél, egyszerűbb mondjuk tárgyanként egy, vagy két db nagy alakú füzetet előkeresni.

2010. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz nyugi :)

de nem praktikus középiskolában a kis füzet, akkor inkább vegyél nagyobb táskát!

2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

=o)

A4-esek!!!

2010. aug. 18. 14:52
 4/30 anonim ***** válasza:
igen jók,nagy méretben nincsenek?
2010. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
neten lehet ilyet rendelni?
2010. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Vegyél azért majd később spirálfüzetet is:D

Amúgy nem ciki szerintem,ha neked tetszik,akkor használd nyugodtan!Senki nem szólhat le ezért.

Amúgy nekem nem annyira jön be az ilyen borítós,félévkor már minden ilyen füzetem borítója tönkre van..

2010. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nagyooooook!!!!!! A4!!!!!!!!

=o)

Szerintem igen! Pinga a márkájuk! Én Békéscsabán vettem!

2010. aug. 18. 14:57
 8/30 Doriiisss ***** válasza:

Ha nem akar spirálfüzetet, akkor nem akar.Nem ez volt a kérdés.


Amúgy én is válaszoltam a kérdésedre és meglepően nekem is tetszenek ezek a cicák. Jobb mint a Hsm, avagy a Montana style. :D

2010. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Hááááááááát..nem igazán.Szerintem gyerekes,irtó gyerekes másodikosok hordanak ilyet.

Én gimiben 99Ft-os spirál teszkóssal nyomultam és megszolgált,most egyetemen is így van.

Szerrintem gáz,de a lényeg,hogy neked tetsszen.19/L

2010. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont a spirállal volt az a problémám, hogy tönkrement a borítója és a spirál is elnyomódott és nem lehetett normálisan hajtogatni, továbbá engem zavart írás közben, ha a kezem pont a spirálon volt!
2010. aug. 18. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!