Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Ti hogy...

Mit gondoltok erről? Ti hogy csinálnátok? Ez megvalósítható?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm banki szakügyintéző szeretne lenni. Székesfehérvár és Dunaújváros között lakik egy faluban.

Most lesz 12.-es.

Jövőre fog FSZ-re jelentkezni. Ezeket az egyetemekt fogja (mostani tervei szerint) megjelölni.:

1. PE-Székesfehérvár

2. DF

3. BGF

Ti is így tennétek a sorrendet?


Azt mondta az ismerősöm, hogy az terve, hogy elvégzi az 1. évét nappali tagozaton és utána keres gyakorlati helyet, ahol ott lett egész 2. évében, és ezért átmegy 2. félévben levelező tagozatra. Úgy gondolja, hogy így mire végez a sulival, addigra már lesz gyakorlata, és így könnyebben elfog tudni helyezkedni. Ez megvalósítható?

(A BGF-et azért jelölte meg, mert az idén sem Székesfehérváron, sem Dunaújvárosban nem indult a szak, és hátha jövőre sem fog.)

Előre is köszi a válaszokat.



2012. aug. 9. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
*2. félévnen= 2. évben
2012. aug. 9. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Aha csak tervezi, hogy talál helyet. Azért az nem ilyen egyszerű. Különben nálunk gyakorlati helyen senkit nem tartottak meg, amíg ingyen munka volt addig jó.
2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a BGF-et jelölném elsőként. Ismerőseim körében csak jót hallottam róla, magas színvonalú az oktatás. Az ország egyik legismertebb gazdasági főiskolája, valószínűleg nem véletlenül.
2012. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom a második válaszadóhoz, én is a bgf-et jelölném elsőnek.
2012. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ebben egyetértünk, én is azt mondom neki, hogy a BGF mennyivel jobb suli...

De ő mindig azzal jön, hogy a gyakorlat mennyivel többet számít, meg minden banknak jól jön az ingyen munka, biztos talál helyet...

2012. aug. 9. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Detto, BGF-et első helyre.
2012. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!