Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kézápoló-és műkörömépítő...

Kézápoló-és műkörömépítő tanfolyam. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék műkörmös lenni.

Jelenleg érettségire készülő diák vagyok. Nagyon nehezen megy nekem. Szinte semmit nem értek. Középiskolába járok, de gimis szinten tanítanak.

Szeretnék egy évet halasztani és elmenni műkörmös tanfolyamra. Nagyon szeretem és érdekel is. Minden vágyam , hogy elvégezhessem. E mellett szeretném letenni a német nyelvvizsgát is. Így a rokonokhoz ki tudnánk menni a párommal külföldre és megpróbálni munkát találni.


Szerintetek mennyire jó ötlet ?



2012. aug. 10. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden második csaj műkörmös vagy kozmetikus esetleg fodrász. Annyira telítva van, hogy szinte lehetetlen megélni ezekből a szakmákból.
2012. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ezt megcáfolnám!!! Az nem tud megélni aki nem akar!! Sőt,külföldön is ellehet helyezkedni, erre bizonyíték, hogy több ezer tanulómból, csak az nemdolgozik,aki nem akar ezzel foglalkozni!!!!
2012. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!