Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A kézápoló és műkörömépítő...

A kézápoló és műkörömépítő tanfolyamot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni Angliába. Csak érettségim van, ott szeretnék majd egyetemre menni, de addig is legalább egy évig kint élni és dolgozni. Előnyt jelentene ha lenne egy ilyen végzettségem? Most indul egy intenzív 3 hónapos tanfolyam amire be tudnék iratkozni. Szívesen foglalkoznék vele, csak nem tudom, hogy mennyire érné meg.

#tanfolyam #kézápoló és műkörömépítő #kézápoló és műkörömépítő tanfolyam
2012. máj. 20. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem tobbre mesz vele, mint erettsegivel Angliaban
2012. máj. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha nem beszéled az angol nyelvet olyan szinten,hogy a vendégeiddel elcsacsoghass, akkor inkább felejtsd el.
2012. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A társalgás nagyjából megy, ha nem is tökéletesen. Azt nem tudom, hogy érettségivel milyen lehetőségeim lennének. A műkörmös meg hasonló tanfolyamokról meg azt hallottam, hogy mindenki ilyennel próbál kint boldogulni. Ezért nem tudom, hogy megérné-e elvégezni.
2012. máj. 22. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
erettsegivel tudom milyen lehetosegeid lennenek! SEMMILYENEK!!! le se szarjak, de meg a diplomadat se! (Persze van kivetel pl orvosi meg stb) ezt 3 ev Anglia után mondom!!!
2012. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és a tanfolyammal érnék valamit? Mennyire telített a szakma? Ha nem is találok rendes állást, de ha hirdetem magam, akkor arra elég, hogy éhen ne halljak?
2012. máj. 22. 17:24
 6/6 anonim válasza:
sajnos Angliában sem becsülik meg a magyar munkásokat (miért is tennék,mi sem becsüljük a románokat és ez kb egy kategória), így a lehetőségeid korlátozottak, ha csak nincs kinnt jó ismerettséged, vagy óriási mázlid. mivel idén ott rendezik az olimpiát,úgy tudom a szállodáknál és egyéb szolgáltatóknál nagy az igény dolgos kezekre, bár ezek, már nagyrészt telítettek. nem álommunkák, de így el lehet érni valamit. Én anno münchenben szállodában kezdtem, aztán egyre feljebb kúsztam (persze nem volt könnyű), és aztán sokáig a DHL-nél dolgoztam, mint logisztikus. De akárhol is vagy a nyelvet vágnod kell magasabb pozíciókban, ez alapkövetelmény.
2012. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!