Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a KCSSK-ba? (Kőrösi Csoma Sándor Kollégium, ELTE)

Figyelt kérdés
Elsős BA-s vagyok, 40 pontom van.
2012. aug. 10. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem 51 pontom volt és nem oda kerültem:/ De vmelyik koliba mindenképp bekerülsz ennyi ponttal. Ha szerencséd van, akkor oda. 37 körül volt tavaly a ponthatár. Ez egységes, minden koliba ennyi volt. Idén nem tudom...
2012. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jesszus :'( Meg fogok őrülni, ha közös fürdőszobában kell tusolnom egy folyosónyi emberrel meg ugyanoda járni WCre stb...
2012. aug. 11. 17:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan vészes! Sőt! Nálunk nincs senki általában a fürdőbe+ magadra tudod zárni az ajtót ha szégyenlős vagy. De a KCSSK-ba is 4-en használtok egyet. Ha ennyire zavar ez a dolog próbálj meg vkikkel albérletbe menni :)
2012. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én voltam a Kőrösibe Kolis, hát nem egy nagy szám, ott is 4 személyre jut egy fürdő, és ilyen kis mobil fürdőszobák vannak, nekem nagyon nem jött be :S Meg alapból az sem, hogy kint van az egész koli a fenébe. Többit nem ismerem, de a Kőrösi nekem barátságtalan volt :)
2012. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


4 ember egy fürdőre azért más, mint egy folyosónyi... És ha folyosó végén van pl 10 wc, utálnám ha bejönnek az előhelyiségbe, amikor végzem a dolgom, már bocs a fogalmazásért.. :D:D:D


Szerintem nincs kint a fenébe... Közel nincs, de nagyon jó a belvárossal való összeköttetése, nem mint pl. a Vezér útinak, amihez csak egyetlen egy troli visz... :D Ide meg rengeteg busz a Móriczról, közvetlen járat is van BTKra, meg két éjjeli is jön ide.... *.* Közlekedésileg szerintem épphogy egyik legjobb :D

2012. aug. 12. 11:23
 6/16 A kérdező kommentje:
Albérletbe próbálnék, sajnos nem vagyunk olyan anyagi helyzetben. Havi 15k/9k vagy 40k azért nem mindegy... :(
2012. aug. 12. 11:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, közlekedésileg tényleg jó, a Móriczig szinte minden busz elvisz :) Én ÁJK-sként voltam ott kolis, ott azért volt rossz, mert csak reggelente volt olyan járat ami kivisz közvetlenül a jogi karhoz. Du. meg már át kellett szállni, de még így is jobb volt, ami nekem nem tetszett annyira, h kihalt helyen van, környéken nem nagyon van normális kisbolt stb, dehát na :D többi kolit nem ismerem sajnos egyáltalán. Amúgy itt ebbe még folyósonként is van egy wc, szóval ha vki épp lefoglalja azt ami ottvan nektek a 4es szoba között, akkor kimehetsz a dolgodat végezni a folyósó végére :D (oda am ritkán járnak) :D plusz azt hiszem h a földszinten is van wc :)
2012. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, elmentem végignézni a kolikat, és láttam, hogy 6 sávos út, átellenben egy hotel, és semmi boltszerű... De pontosan, Móriczig ha el akarok menni, csak fel kell szállni az első megálló járműre kb.. :D Ott meg van 5 méterre két élelmiszerbolt is.


Amúgy ezek a mobil fürdőszobák, vagy amit írt az előző, az mit takar?


BTK-ra, Astoriához is csak 8-9kor, aztán meg 12-13kor jár közvetlen busz, de átszállni sem olyan szörnyű végülis... :) És ahogy néztem, reggel csak ritkán lesz órám, tehát koránkelni emiatt nem kell :D Szóval ez nem baj. A prioritás a fürdőxDDD Nagyon szégyellős is vagyok :DD

2012. aug. 12. 13:57
 9/16 anonim ***** válasza:
A mobil fürdő? Hát h is mondjam... minden fehér, nincs rendes fal, hanem ilyen műanyag helyiség az egész. ha kilépsz a zuhanyzóból akkor nem a földre/talajra lépsz ki, hanem a műanyag részre, nem tudom sajnos elmagyarázni, látnod kell ahhoz h tudd miről beszélek. Ami engem még zavart h extra vékony az a műanyag helyiség, és a legkisebb nesszt is kilehet hallani a wcből: (pl ha téped a papírt). Ha meg pechesebb a szobabeosztás akkor a wct gyakorlatilag a másik szoba mellett helyezkedik el, a fürdőszoba ajtónál, így nagyon durván lehet mindent hallani :S Én azt hosszútávon nem tudnám megszokni, így ha "gondom akadt", akkor felkeltem általában hajnalba, és kimentem a folyosó végi közös wc-be. Az ajtókat nem lehet bezárni kulcsra belülről a fürdőszobánál, hanem egy kis piros lámpa jelzi a szobákban h a wc/fürdő foglalt (mint az intercityvonatokon).
2012. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Hú ez az áthallás ez tényleg gáz... :D :D Viszont még mindig ott van a folyosónként 1... (ugye az csak 1? Mert akkor jó :D)
2012. aug. 12. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!