Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várjátok már a sulit? :D

Várjátok már a sulit? :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy beteg dolog, de én igen:DD
2012. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én csak azért mert ez már utolsó év és végre túl leszek az érettségin és mehetek egyetemre :D
2012. aug. 12. 16:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon. Gimi után kihagytam egy évet, most jelentkeztem egyetemre, felvettek oda, ahová menni szeretnék, szóval várom! Nem gondoltam volna, hogy ilyen szenvedés lesz egy év suli nélkül, sőt! De már az is hiányzik, hogy végre lefárasszam az agyam. :D
2012. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Nagyon várom azért mert 3nap tanitás 2nap gyakorlati oktatás (mühelyben mester melet) lesz 1 héten!
2012. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Mi az a "mester melet"?
2012. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is várom. Előre látom, hogy meg fogok szakadni, de nem érdekel. Én is jövőre fogok érettségizni, szóval nagy lesz a hajtás. Most kezdtem készülni német nyelvvizsgára, meg felsőbbévesektől, tanároktól tudom, hogy mire számíthatok évközben. Magyar tanárom pl. megmondta év végén, hogy idén lesz heti +1 óránk is, hogy készüljünk az érettségire, meg egy csomó más (pl. tételnapok stb.). De nem érem be akármilyen érettségivel, a lehető legjobbat akarom, ezért viszont keményen meg kell majd dolgozni. Úgyhogy bár vegyes érzelmekkel, de várom a sulit.

Ráadásul leérettségizem jövőre, és maradok szakmát tanulni a suliban, bár még nagyon variálok, hogy utazásügyintézőnek vagy vendéglősnek tanuljak. Utána pedig, ha minden jól megy, vár az egyetem. :D

17/L

2012. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
énis nagyon várom :D
2012. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező én is ilyen helyzetben vagyok. Te hova szeretnél menni?
2012. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én a debreceni egyetem egészségügyi karára és te?
2012. aug. 12. 17:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom, bár inkább az osztálytársak miatt mint a tanulásért... :) És hát szintén utolsó évem... reméljük a tavalyi szívatós érettségi után nekünk könnyebbet állítanak össze! :)
2012. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!