Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várjátok már a sulit? :D

Várjátok már a sulit? :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy beteg dolog, de én már nagyon várom. Hiába lógok a barátokkal, hiába hülyülünk meg minden, már 2 háziolvasmányt kiolvastam, és még mindig nagyon monotonan, és unalmasan telik a nyár. Itt Romániában szeptember 10-én kezdődik a suli, szóval még többet kell várnom.. Pedig már annyira unalmas a nyár. Persze lehet pihenni meg minden de akkor is.. annyira monoton.:( Legalább ha majd eljön a suli, lesz egy rendszer az életemben, találkozom minden nap a jóbarátokkal, tanulhatok új dolgokat, és legalább eltelik úgy az idő, hogy valami értelme is van az egésznek. Amúgy hetedikbe megyek.:D
2012. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nagyon nagyon izgatott vagyok már!! Most leszek kilencedikes, és új suli, új tanárok és osztálytársak :D
2012. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
megvettétek már a sulis cuccokat? :D
2012. aug. 12. 19:37
 14/17 anonim ***** válasza:
Én még nemtudom hova megyek... vagy gyöngyös agrár vagy gödöllô agrár vagy mérnök
2012. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ősztől egyetemre megyek, úgyhogy várom.
2012. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

6. vagyok.


Nem vettem még sok cuccot, csak amire tuti szükségem lesz és ami megtetszett. Összessen vettem egy kis tolltartót, egy tollkészletet (egy toll, egy mechanikus ceruza), tankönyvborítót és egy gémkapcsot. Szóval kb. 7-800Ft-t költöttem eddig. Sokkal többet nem is fogom, majd szeptember elején még pár füzetet veszek, de előtte megnézem, hogy mi van itthon.

17/L

2012. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Várom is meg nem is. Új lesz minden. :(
2012. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!