Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A félévre egy darab vizsgakurz...

A félévre egy darab vizsgakurzusom van még vissza. Nappalis jogviszonyom lehet úgy, hogy nincs felvéve tantárgyam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha félév elején nincs felvéve tárgyad, automatikusan passzívra vált.
2012. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:
Nálunk a vizsgakurzust is ugyanúgy fel kell venni, mint egy sima tárgyat.
2012. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja a vizsgakurzus is egy tárgy, de a kérdést nem értem pontosan. Most össz-vissz egy tárgyad maradt következő szemeszterre a bsc-ből vagy nem csináltál semmit előzőben és semmit nem tudsz felvenni folytatólagosan?

Csak mert utóbbi esetben ha ez még nem az utolsó szemesztered lehet nem jó dolog aktívan menni, mert könnyen át lehet kerülni költségesre.

2012. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végzős évben elcsúsztam egy tárgyon, nem éppen szép körülmények közt.Ez van csak ami hiányzik, a kérdés meg a diákmunkám szempontjából fontos, mert maradhatok őszre is, ha nappalis vagyok így.
2012. aug. 14. 07:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg ha ez nálatok is úgy működik mint pl. itt az ELTE ttk-n, hogy ha valamelyik tárgy nem sikerült akkor általában noha nem mindből de néhányból indul vizsgakurzus amit ugyan úgy fel kell venni csak ugye nem kell bejárni mert az csak egy vizsgát jelent szemeszter végén nem konkrét órákat de attól még 1 tárgynak számít amit felvettem és kreditért megy.

Elvileg azzal az egy tárgyal is lesz egy nappalis szemesztered és akkor ha ez az utolsó akkor nem kell aggódni amiatt, hogy utána átraknak önköltségesre mivel végzel :D ezt nem tudtam az előző válaszomban.

2012. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! mentek a kezek!
2012. aug. 14. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!