Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neptun másnak se engedi...

A Neptun másnak se engedi végigírni a NEK-azonosítót diákigazolvány igénylésnél?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, nekem sem engedi beírni. Azt írja,hogy helytelen. :(
2012. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kötőjelek nélkül próbáld!
2012. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Anélkül is próbáltam,de az utolsó 4 számjegyet nem engedi beírni. Az egyik barátom írta,hogy betelefonált a tanulmányi osztályra és azt mondták neki,hogy valami baj van a rendszerrel és majd személyesen kell elintézni :/ :S
2012. aug. 14. 11:23
 4/13 reptoid ***** válasza:

De most tényleg ilyen lököttek vagytok? :D

Még be se iratkoztatok, nincs jogviszonyotok, de már kedvezményt akartok kapni az államtól?


Majd ha beiratkoztok, lesz hallgatói jogviszonyotok, bejelentkeztek aktív félévre (mivel passzívra nem jár diák), majd akkor engedni fogja a rendszer.

2012. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocs már...nem lehet mindenki olyan okostojás,mint te :DD Honnan tudtuk volna? xD A felvételi értesítővel együtt küldtek egy lapot,amin le volt írva a diák igénylésének a menete.
2012. aug. 14. 12:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Öcsém, szerintem te vagy a lökött!

A NEK azonosító az a diákigazolvány igényléséhez kell, ha nem igénylem meg, nem lehet diákom!

Amúgy a Neptun a rossz, mert nekem a pedig engedte beírni a tanulmányi rendszerbe!

2012. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 reptoid ***** válasza:

12:44


És ennek a kommentednek mi értelme?

Mert hogy NEK azonosítót tudtál igényelni az okmányirodában és az is nyilvánvaló, hogy kell a diákhoz.

2012. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem se engedte végigírni a neptun, de most megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen.


11:33-nak:

Jobban megválogathatnád,mit írsz, mert magadat égeted le.

A csomagban benne volt a diákigazolvány igénylésének a menete, tehát ezt nyugodtan lehet úgy értelmezni, hogy már augusztusban intézkedni kell ezt is.

Attól még lehet igényelni a neptunban az igazolványt, mivel kell idő ahhoz, hogy kézhez kapjuk. Ráadásul így is csak akkor lesz érvényes, és kaphatjuk a kedvezményeket az államtól, ha matricát is beszerzünk szeptemberben.

2012. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 zamica válasza:

Azért nem engedi, mert a Neptunba nem a NEK azonosítót kell beírni.

A hagyományos papíros kérőlapon van sorszám, azt adnak majd a beiratkozáskor, arról kell beírni a sorszámot igényléskor.

Sote Áok Dékáni Hivatalától kapott információ.

2012. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a Debreceni Egyetemen leszek most elsős...nekünk a tanulmányi osztálytól kell kérni sorszámot. Amit az okmányirodában kértél, azzal kell menni a tanulmányi osztályra! :)
2012. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!