Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány igénylés,...

Diákigazolvány igénylés, korábbi neptun jelszó, szociális ösztöndíj?

Figyelt kérdés

Szóval: ahogy elnéztem ma a neptun rendszert, úgy tűnik, hogy csak a beiratkozás után lehet igényelni? Ugyanis korábban azt hallottam, hogy a diákigazolványt, a lakóhelyünkön kell igényelni. Akkor most, hogy is van ez?

Másik. Mivel korábban már voltam felsőoktatásban, így az akkori neptun kódomat küldték el. Miután regisztráltam a hálózatba, így alapból nem kellett példa jelszót írnom, hanem sajátot írni. Ez jól van így? Gondolom igen, mivel be tudtam jelentkezni a felületre.

Végül pedig a szociális ösztöndíj. Elvileg augusztus 10 a leadási határidő, viszont még semmi nem érhető el, csak az egyszer szoc. ösztöndíj. Ez ugye a hét folyamán felkerül?



2012. júl. 30. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A neptun kód az azért, ugyan az mert azt a nevedből egy gép konvertálja. Szóval ha nem változtattál nevet akkor egész életedbe az lesz a neptun kódod, minden iskolába.
2012. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!