Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középsuliban milyen volt az...

Középsuliban milyen volt az első nap? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a legelső nap, amikor új iskolába mentél? Nyomasztó. Mindenki ült, mint a tejbetök. (Utána persze pár nap alatt jó lett a hangulat.)


Amúgy meg az első nap középsuliban mindig ilyen volt: unalmas és túl hosszú! Elmondják a tanévnyitó beszédet (legalább fél óra), felmentek az osztálytermetekbe, az ofő elmondja az órarendet, rosszabb esetben még szent beszédet is tart aztán leléptek.


Én szerettem a középiskolámat amúgy :D

2012. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is most leszek 9.es érdekelnek a válaszok :DD

am nekünk már beiratkozásnál mondták,hogy csak 4 óránk lesz,

1.óra a tanévnyitó a maradék 3 pedig ismerkedés,órarendet kapunk+meg csoportbontást angolból (előkészítős leszek):D

15L

2012. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
király volt . bnőmmelegyütt mentünk, buszpályán felszedtük K-t (akit akor még nem ismertünk) aztán szinte az egész osztály ismerte egymást kivéve akik nem idevalósiak voltak. mi elvoltunk . ők meg magukban voltak .. bár azóta is .. -.-
2012. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi legelső nap bemutatkoztunk osztályfőnöküknek, majd azután felolvastatta velünk a házirendet. És a többi napokon is bemutatkoztunk a tanároknak
2012. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk első nap volt az évnyitó reggel, utána felmentünk az osztályterembe. Az osztályfőnök bemutatkozott, elmondott néhány fontos információt az iskolával, tanulással kapcsolatban. Aztán bemutatkoztunk mi is, mert a gólyatáborba kevesen voltunk. Megkaptuk az órarendet, a házi rend másolatát (amit szerintem senki nem olvasott el). Egyébként nálunk már kb. az 1. nap létrejöttek kisebb-nagyobb klikkek, amik azóta szépen összemosódtak. :D

17/L

2012. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!