Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az első nap a középsuli...

Milyen az első nap a középsuliban?

Figyelt kérdés
Most megyek középsuliba és milyen lessz az első nap? Mert az órán bejön a tanár blabla meg minden akkor úgysem beszél senki. De mi lesz szünetben? :S Mindenki csöndben ül a helyén? Nem furcsa ott elkezdeni barátkozni? :)Nektek milyen volt az első nap?
2009. júl. 30. 22:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%

Hát ha egy ismerősöd sem lesz ott, akkor nem lesz valami jó. Kb 20szor be kell majd mutatkoznod, elmondani, hogy honnan jöttél bla bla mindenki bámul persze ez jó ha szeretsz a középpontban lenni:)

Sok szerencsét kívánok, ne izgulj sok barátod lesz:)

2009. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem szar. Kezdjük ott, hogy én azt hittem, hogy 11-kor lesz az évnyitó, erre kiderült, hogy 10-kor. Bementem, már javában zajlott az ofő beszéde, erre a küszöböt nem vettem észre és akkorát estem, hogy beremegett a padló:)

Na erre mindenki röhögött, szünetben meg mindneki kérdezte, hogy jól vagyok-e, így megvolt a téma, és ismertség is:)

Amúgy gólyatáborban szoktak ismerkedni így ha első nap mész már ki fognak alakulni "barátságok"

2009. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem ül mindenki csendben..mert biztos lesz aki már ismeri egymást. amúgy meg egyből mentek és ismerkedtek :)
2009. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszzííí még többen is írhatnak esteleg! :D Gólyatáborba meg megy a f*szom X)
2009. júl. 30. 23:10
 5/12 anonim válasza:
80%

Minket az első napon körbevezettek az iskolában, egy órát sem tartottak - így is reggeltől délig tartott.

Nekem valamilyen szinten szerencsém volt, mert két évfolyamtársam is osztálytársam lett, igaz, őket sem ismertem valami jól. Ironikus módon az egyikük a későbbiek folyamán rendkívül megutált.

Egyébként nekem az új emberek közül a csicskaavatón sikerült úgymond "barátot" szereznem. Addig is ha úgy éreztem, hogy betudok csatlakozni pár ember beszélgetésébe, akkor megtettem.

Nem olyan nagy ördöngösség, majd úgyis kialakul :)

Ha mázlid van, akkor annyira barátságos embereket kapsz osztálytársul, hogy majd nem győzöd őket elviselni :)

2009. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem "könnyű volt". Mivel nem abban a városban tanulok ahol lakom igy kollégista vagyok. Megismertem a szobatársaimat és az első hetekben csak velük lógtam a suliban. :D

Egyébként énis nagyon féltem hogy úristen mit fogok én ott egyedül csinálni...:D

2009. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2009. júl. 31. 00:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként gólyatáborba érdemes lenne elmenned. Nálunk majdnem az egész osztály volt táborban, leszámítva úgy 10 embert. A 3 nap végére osztállyá értünk, jó barátságok születtek, összekovácsolt minket az, hogy együtt "utálhattuk" azokat akik szivatnak. Aztán bementünk első nap a suliba, mindenki mindenkivel beszélgetett, jól éreztük magunkat. És az a 10 ember aki nem volt gólyatáborban? Kukán ült a teremben. Na nekik 1-2 hónapig tartott beilleszkedni.
2009. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyaz h nincsen pénzem rá.. kettő meg csak azért nemfogok fizetni hogy szivassanak..
2009. júl. 31. 11:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem mentem el gólyatáborba, és én sem maradtam le semmiről. Én egyszerűen megoldottam. Első nap bementem és valakivel leálltam pofázni, szó szerint bepofátlankodtam egy társaságba:D
2009. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!