Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor elkerültetek...

Lányok! Mikor elkerültetek egyetemre/fősulira fogytatok vagy híztatok?

Figyelt kérdés

Ma mondta a barátom anyukája, hogy majd ott úgyis hízni fogok..

Ott nem fogyni kellene? Nincs otthoni koszt, vizsgaidőszak, rohanás, stb..

Veletek hogy volt?


2012. aug. 15. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én fogytam 5 kg:D

sztem azért mondta mert,azt hiszi.hogy csak chipset meg kólát fogsz enni-inni,meg a rendszertelen kajálás miatt:D

2012. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem híztam és nem is fogytam.
2012. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én híztam az első évben, mert vizsgaidőszakban kényszerzabáltam =D Aztán másodévben a zabálásra fordított időt tanulásra és egyéb hobbikra fordítottam, így meg fogytam :)
2012. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
egyik se,szépen tartom azt 60-62 kg súlyt. :) tavaly végeztem,azóta ez folyik,szerintem nem sok ez a 2 kilo pedig nem lehet mondani h nem eszek :D vizsgák alatt is megvolt az étvágyam,pedig nem voltam nyugodt ember akkoriba. :)
2012. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Én híztam, de csak 1-2 kilót. Nyár elején különösebb odafigyelés nélkül le is pörgött. Az oka baromira egyszerű volt. Középiskolában általában egy étkezés mindig kimaradt. Megreggeliztem 10 körül, az ebéd kitolódott 4-5-re, amikor hazaértem, vacsorázni nem vacsiztam, mert nem voltam éhes.

Egyetem alatt annyi változott, hogy már reggel reggelizem azelőtt, hogy elmennék suliba, mert egyszerűen akkor vagyok éhes. Ebédre meleg kaja, menzán, vagy éppen ami van, a lényeg hogy kiadós és jól lakok. Este ha hazaérek még 8-9 körül állok neki vacsorázni és mivel addigra megint kopognak a szemeim, megint jól belakok. Persze napközben is lecsúszik némi rágcsa, egy-két csoki. Így belegondolva szerencsém van, hogy csak néhány kilót szedtem fel. :D

Most semmittevéssel kezdtem a nyarat és megint a napi két étkezés volt a módi, ezért jött le az a néhány plusz kiló.

2012. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesóm hízott, hiába nincs az otthoni koszt, ha helyette elmegy gyorskajáldába, vagy a menzán a nem épp egészséges kaját választja. Vagy ha napokig alig eszik vizsga előtt, utána meg teletömi magát. Tehát nála abszolút hiányzott a rendszeresség e téren, ráadásul mindenből az olcsóbbat vette, ami sokszor rosszabb, mint a normálisabb társai. Így látszik, hogy hízott valamennyit.
2012. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!