Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatban lehet idézni...

Szakdolgozatban lehet idézni pl. HVG-ből, vagy napilapokból?

Figyelt kérdés
A kérdés azért merült fel, mert ma a könyvtárban felvilágosítottak, hogy folyóiratnak csak az minősül, ami ritkábban jelenik meg, mint hetente, de egy évben minimum kétszer.

2012. aug. 16. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak le kell hivatkozni, tehát kell a forrás cikk címe, írója, folyóirat címe, lapszám, megjelenés dátuma, oldalszám
2012. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked ahhoz,ohgy tudd a folyóirat havonta jelenik meg egyetem kell? Illetve ahhoz,hogy tudd mi a hetilap és mi a napilap a könyvtáros diplomája kell?
2012. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj ezzel az oldallal, sok majom van, akik ahelyett, hogy értelmesen válaszolnának, mindenkit primitívnek néznek, még azt is, aki nem az. Kedves második válaszoló, ha nem tudsz válaszolni, akkor ne írj semmit!
2012. aug. 16. 13:02
 4/5 A kérdező kommentje:
És kijavítanálak, a folyóirat nem havonta jelenik meg, lehet hogy van olyan, de nem mind. Azt pedig egy szóval sem mondtam, hogy nem tudtam, mi az a napi meg hetilap. Bunkó.
2012. aug. 16. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hivatkozni akár napi lapra is.. bár ez témádtól függ. S természetesen minden hivatkozást pontosan jelölni kell.

....

2012. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!