Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell vinni az első nap a...

Mit kell vinni az első nap a középiskolába?

Figyelt kérdés
Ti mit vitettek? És nektek milyen volt az első nap?
2012. aug. 16. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az évnyitóra gondolsz vagy a tényleges első napra?


Am szerintem mindkettőre elég egy füzet (évnyitóra lehet még az se kell) meg kaja pia arra a napra és ott a tanárok majd megmondják, hogy mi kell az órájukra! :)

2012. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy füzet + toll, ennyi kell csak, hogy legyen mibe felírni amiket diktál a tanár. :)


Nekem már négy éve volt az első nap, arra emlékszem, hogy nagyon durván ideges voltam, amikor bementem, ennek következtében pofára estem a küszöbön és hát bemutatkoztam az osztályomnak. :DD Utána évnyitó jött, majd elmondták az órarendet, meg hogy miket kell beszereznem. :)

2012. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Íróeszközt, jegyzetfüzetet, enni és innivalót vigyél. Meg szerintem némi pénzt is vihetsz, mert szoktak kérni valamennyit ellenőrzőre, sportkörre stb. Persze ezeket nem muszáj az első nap kifizetni, de ha meg tudod tenni, akkor ne halasztgasd.
2012. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jegyzetfüzet, két tollat, meg kaját vittem annó. :D Utána meg adta magát a dolog. :)
2012. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Füzet, toll, esetleg órarend, mert aznap lediktálják, pénz a beadandó dolgokra, de csak pár 100 Ft, magadnak enni, inni, zsepi, telefon, plusz ha az évnyitó nektek is aznap van, akkor valami ruhát, ha át akarod venni az ünneplőt, de azt abszolút nem muszáj, csak ha nem szereted magadon.
2012. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!