Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vigyek első nap a suliba?...

Mit vigyek első nap a suliba? Mire lehet szükségem? Ti mit szoktatok vinni?

Figyelt kérdés

Eddig is sokszor bajban voltam,hogy mit vigyek,de most még inkább,mert új suli és nem tudom mire lehet szükség és mire nem.A könyveket első nap kapjuk meg azt hallottam és akkor lesz az évnyitó is.Vásárolni semmit sem vásároltunk,mert nem tudom mi kell.Szóval miket vigyek és miket ne?Milyen táskát vigyek,hogy ne legyen feltűnő h nincs benne szinte semmi se,de a tankönyvek beleférjenek?

Bocsi a sok kérdésért,de ezen agyalok már most és nem tudok döntésre jutni:D

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. aug. 17. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem miért olyan nagy probléma ez.

Kellenek füzetek, tollak, ceruzák. A tantárgyaidat tudod, a füzeteket nagyjából meg tudod venni. (gimiben senkit nem érdekel milyen füzetbe és hogyan jegyzetelsz, olyat veszel amilyet akarsz)

És vidd a sulitáskád.

2009. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél egy füzetet és tollat. Csak jegyzetelned kell majd, hogy mi mikor lesz meg ilyenek, semmi extra. Érdemes nagyobb hátitáskát vinned, mert sok könyvet kell majd hazacipelned és az cikibb lenne, ha egy kis kézitáskával mennél és nem tudnád hogy elvinni a könyveket.
2009. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:füzeteket direkt nem vettünk,mert beiratkozáskor be kellett fizetni vmi füzetcsomagra v mire.Mivel nem általános gimibe megyek,hanem szakközépiskolába nem tudom pontosan milyen óráim lesznek.Füzeteket amúgy sem vennénk,mert nővérem anno úgy járt h nem kellett füzetcsomag vettünk neki füzeteket.És első órákon mondták a tanárok h milyen füzet kell és akkor vehettünk egy csomó új füzetet-_-"


második válaszoló:

hát akkor az lesz h elviszek egy füzetet meg egy pár tollat amivel tudok írni és az iskolatáskámat:D

köszi a válaszokat mind a kettőtöknek.

2009. aug. 17. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy órarendet vigyél:D
2009. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Besem járok már évek óra első hétre.Tököm tele van már vagy 10-12 éve az állandó évnyitokból meg a " mit csináltál nyáron? " szövegből meg hogy " merre nyaraltál ?" mindenki vagánykodik az új cipőjével meg telefonával.
2009. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

órarendet is viszek:D

hát azért nekem az első hét elég fontos mivel semmit sem tudok és ez azért új suli nekem:D

2009. aug. 17. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Megértem mit érzel ! Mikor én kerültem 9 d-ikbe egész nyáron az új iskolán agyaltam meg nehogy durva legyen a gólya avatás meg mindenkinek megakartam felelni ! Azóta eltelt pár év és beleszarok az egész tanár karba az egész iskolába leszarom az emberek véleményét.Évnyitokra,március 15 meg ilyen erőltetett hülyeségekre be sem járok.Sportnap meg ilyen bemutatok meg farsang suli buliban sem veszek részt agymosás az egész hozzá teszem 4 es tanuló vagyok .
2009. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy táskát vigyél és biztonság kedvéért gyűrj bele egy erősebb reklámszatyrot is, ugyanis nagyon sok és nagyon nehéz könyvet kapsz. Enyém kb. 2 táska volt, ha jól emlékszem. :)

Vigyél egy üres órarendet, tollat, jegyzetfüzetet.

Ha sokáig tarthat akkor innivaló, kaja.

2009. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

innivalót meg kaját viszek,mert nekünk dél körül lesz a könyvosztás(évfolyamunknak) és 8tól lesz évnyitó.Szóval rendes nap lesz szinte:)

2009. aug. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!