Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZIE-s hallgatók, mikortól...

SZIE-s hallgatók, mikortól lehet tandíjat fizetni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan, hogy túl hamar elküldöm és érvénytelen lesz ugye? Hallottam olyat is, hogy a beiratkozás feltétele a tandíj befizetése, de olyat is hogy elég a tanévkezdés napjáig elutalni a pénzt. Én úgy gondoltam hogy beiratkozás előtt elküldöm, biztos ami biztos. Ebből nem lehet probléma ugye?

2012. aug. 16. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megvan az ETR/Neptun kódod és már ki is van terhelve a tandíjad a rendszerben, akkor ott be tudod fizetni. De ne utalj, a legtöbb helyen működik a bankkártyás fizetés, gyorsabb, egyszerűbb, pontosabb :) Használd azt!
2012. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a befizetést úgy csinálnám, ahogy a neptunos tájékoztatóban le van írva. Csak azért nem mertem elkezdeni a műveletet, mert féltem, hogy ha túl hamar elküldöm a pénzt, akkor nem fogadják el. És kétszer nem akarok befizetni ennyi pénzt..
2012. aug. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!