Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali egyetemen költség...

Nappali egyetemen költség térítéses szakon jár diák bérlet? (olyan mint a közép suliban vagy estin)

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 21:58
 1/7 SzilKa ***** válasza:
Nappali tagozaton igen, ilyen szempontból lényegtelen, hogy költségtérítéses vagy, vagy sem.
2012. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért mert azt olvastam, hogy nappali tagozatos, államilag finanszírozott hallgatói ingyenes, féléves városi tömegközlekedési bérletet kapnak.És azt mondták csak ilyen féle bérlet van
2012. aug. 16. 22:06
 3/7 tetro ***** válasza:
Nem, ingyen bérletet nem kapsz. Ilyen amúgy is csak Szegeden van asszem. De vehetsz kedvezményes bérletet.
2012. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 reptoid ***** válasza:

Akkor itt van egy kis félreértés.


A kérdésedből semmi ingyenesség nem derült ki, ezért az első teljesen jól írta, hogy jogosult vagy diákbérlet vásárlására.


Viszont most amire te gondolsz, az egy plusz juttatás az egyetemtől az államis hallgatóknak. A szegedi egyetemen divat ez, de lehet, hogy máshol is előfordul ilyen. Mindenesetre nem általános.

2012. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ingyeneset nem kapsz, csak vehetsz diákbérletet. Legalábbis az SZTE-n így volt. Ja, és diákbérletből csak havit lehetett venni féléveset (egy szemeszterre szólót) nem.
2012. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen arra voltam kiváncsi, hogy lehet e ilyen havi diákot majd kiváltani:)Igen azt tudom, hogy ingyeneset nem fogok kapin csak államilag támogatott szakon:((((
2012. aug. 16. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:
SZTE♥
2012. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!