Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Most leszek majd 7-es. Egész jól tanulok eddig minden tantárgyból 5 lettem év végén.Nagyon szeretem az állatokat.De,viszont orvos nem szeretnék lenni mert nem nagyon bírom a vért.Egyik vágyam az hogy ha majd nagy leszek lesz egy saját menhelyem amit én vezetek.Ez az egyik elképzelésem.De ez nem megy csak úgy a semmiből...


A másik hobbim a lovaglás.Imádok lovagolni.Nincs saját lovam de nagyon szeretnék.A loval közelében érzem magam a legjobban :)


Valami olyanra gondoltam ami mellett lenne elég időm majd foglalkozni a családommal és az állatokkal.


Köszönöm! :)


2012. aug. 17. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyél lovasrendőr. Bár ugye nem bírod a vért...


Szerintem ne keress erre még választ, de jó, ha foglalkoztat. Egyelőre tanulj jól, főleg azt, amiben egyébként is jó vagy, hogy aztán tovább tanulhass később.

2012. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

óóó mire eljutsz az éretsségiig még 10-szer akarsz és mindig más lenni

de lehetnél valami állatenyésztő vagy vmi ilyesmi

2012. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

addig még annyi minden lesz, hogy a vérrel is másmilyen lesz a kapcsolatod

hiddel nekem mi nők másmilyen kapcsolatban állunk a vérrel mint a férfiak

nem akarlak megijeszteni, de pár éven belül - ha még nem - ráfogsz jönni miért mondom

2012. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oktató? Taníts lovaglást. Amúgy szép gondolat a menhely, de ott nem csak egészséges állatot fogsz látni. A vér lesz a legkisebb gond.
2012. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!