Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolatáskára ajánlotok...

Iskolatáskára ajánlotok valamit? 13 éves lány vagyok. Oldaltáskára gondoltam. Ne legyen túl rikító színe. Eddig mindig budmil-om volt, szerintetek?

Figyelt kérdés
Oldaltáskára gondoltam, de olyan kéna ami nem esik szét két hét után, lehet 15ooo is...Csak annál ne legyen sokkal több.

2012. aug. 18. 11:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg meme-es mintájú is jól nézne ki, és olyan füzetet hol lehetne kapni??
2012. aug. 18. 12:00
 2/10 anonim ***** válasza:
oldaltáskát csak akkor, ha gerincferdülést akarsz vagy mindennap váltogatod a vállad
2012. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
márkákból a björn borgot, heavy toolst és az eastpaket ajánlom. az oldaltáskát meg hanyagold egy ideig, mert gerincferdülésed lesz. hiába hordod felváltva.
2012. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már van gerincferdülésem és ha felvátva hordom, sztem akkor jó lesz de azért köszii
2012. aug. 18. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
ha már van gerincferdülésed, akkor pláne ne vegyél oldaltáskát, mert csak még rosszabb lesz...
2012. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos....áhhhh hagyjuk nem fogok nektek magyarázkodni, kérdeztem és kész.......
2012. aug. 18. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
én 26 éves egyetemista vagyok és még mindig ugyanazt a táskát használom, amit még jó 10 éve középsuliba vettem. teljesen jó budmill hátizsák. igaz én fiú vagyok, így le se szarom, hogy milyen táskám van, lehet nálatok lányoknál ez komolyabb dolog. :-)
2012. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi, hát igazából, sztem, mi lányok, megunjuk és csajoknál nem olyan divatos a hátizsák, most 8.os leszek és már kicsit most is ciki volt, h hátizsákom volt...de azért ez ari válasz volt:D
2012. aug. 19. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nyolcadikban oldaltáskát hordtam, gerincferdülésem is lett (Y). De látom nagyon vaskalapos vagy, tegyél, amit jónak látsz. Beírod szépen a google-ba, hogy Converse. Voilá! Nehéz volt?
2012. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, a hátizsák nem divatos, a gerincferdülés az...
2012. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!