Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középsikolás végzős év...

A középsikolás végzős év gyorsan elmegy?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Gondolj bele szeptember, október gyorsan elmegy, utána jön a szalagavatóra készülés, és már szinte második félév van. Amikor meg már izgulsz az érettségi miatt.

2012. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

remélem, mert 11 évig sínylődtem és mindvégig azt vártam, hogy vége legyen

és alig várom az egyetemi életet, ha bekerülök

meg remélem nem lesz annyi felelés az évben mint eddig mindig volt :/az utolsó évben elég a végén érettségikor izgulni nem még minden órán, mint eddig...

2012. aug. 18. 18:11
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Még több doga lesz. Meg jönnek a kis érettségik is. Meg a szóbeli tételekből is van feleltetés.

Könnyebb biztos nem lesz mint az előző év volt.

2012. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen,nagyon hamar elfog repülni az az 1év,szalagavatóra készülés aztán érettségire készülés,érettségi,nekem nagyon hamar elment.De ne hidd azt,hogy az egyetemi évek jobbak,énis nagyon vártam,de inkább járnék még középsuliba
2012. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
milyen szakon vagy? :D
2012. aug. 18. 18:19
 6/23 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 5ös válaszolóhoz. Én is visszasírom a gimis éveket. Most mérnöki szakon vagyok a BME-n és mivel nekem nem adatott meg az a lehetőség, hogy sokévig elhúzzam a tanulmányaimat, minden nap partyzzak (anyagi okok miatt, plusz elég sokat kell tanulnom), így visszatekintve sokkal-sokkal jobb volt a középsuli. Ha valami könnyebb szakra mész és nem vagy kifejezetten csóró, mint a templom egere, akkor jó lesz az egyetem, fogod szeretni szerintem. De tanulni azért többet kell majd, az elején nagyon sok minden a nyakadba fog zúdulni, de az első év után már belerázódsz és megy minden, mint a karikacsapás. Ne siettesd az időt, élvezd ki minden percét! :)
2012. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

a félévi jegyek a mérvadóak a felvételi szempontjából

akkor ha februárba kapunk valami jegyet azzal mi lesz?

vagy félév után már nem lesz jegy adás?

2012. aug. 18. 18:33
 8/23 A kérdező kommentje:

utolsó

legyen igazad :)

2012. aug. 18. 18:34
 9/23 anonim válasza:

Nagyon gyorsan elmegy. :/ Pedig az volt a legjobb év. Nálunk a diákigazgatóválasztást mindig a végzősök csinálták, szóval annak a szervezésével is elment az idő, aztán a szalagavatóra készültünk, plusz megcsináltattuk a tablóképeket és már el is telt egy félév. Utána már nem sokkal jött az, hogy csináljuk a tablót, készüljünk a szerenádra, majd szerenád, ballagásra próba, aztán ballagás. De jó is volt.

Persze szinte minden órán azt hallgattuk, hogy így az érettségi, úgy az érettségi... De felelés nálunk nagyjából ugyanannyi volt, mint előtte.

2012. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
49%
Félév után is ugyanúgy kaptok jegyet. Hát évvégén valahogy le kell zárni titeket, és amúgy az évvégi jegy számít a továbbtanulásban.
2012. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!