Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék diákigazol...

Hogyan szerezhetnék diákigazolványt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék valahogy diákigazolványt "szerezni", illetve érvényes hallgatói jogviszonyt. Az egyetemen most abszolutóriumot kaptam(valószínűleg), viszont, ha felveszek egy szabadon választható tantárgyat szerintetek maradhatok még diák, illetve beiratkozhatok aktív félévre? Vagy menjek okj-ra, de abból meg nem nagyon vannak 1 éves képzések, illetve ezek mind középiskolai órák szerint vanna tartva úgytudom, oda meg kötelező bejárni. Valakinek van valami egyéb ötlete, hogy lehetnék diák még egy évig?

Légyszi értelmes válaszokat, előre is köszönöm!



2012. aug. 18. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott sem köteleznek vasvillával hogy bemenj, csak előbb-utóbb kirúgnak.

De a diákod megkapod :D

2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"abszolutóriumot kaptam(valószínűleg), viszont, ha felveszek egy szabadon választható tantárgyat szerintetek maradhatok még diák, illetve beiratkozhatok aktív félévre"


Nem a számítógépes rendszer valószínűleg nem engedi.


Az okj-s az még jobb mert egy évre adják, de azért valószínüleg fizetni kell, úgy meg nem nagyon éri már meg.

2012. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még ingyen lenne az okj-s képzésem is...csak ha meg nem végzem el akkor úgy tudom van, ahol bevarrják a tandíjat. Az a baj, hogy sehogy sem vagyok előrébb:D

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!