Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz középszintű írásbeli...

Földrajz középszintű írásbeli érettségin a 21 pont az mennyire jó? Ettől még mehetek szóbelizni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt hogy mennyi a minimum pont amit el kell érni, ahhoz hogy szóbelizhessek...
2012. aug. 18. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
21 pont az NAGYON kevés! Nem tudom milyen szakra szeretnél jelentkezni továbbtanulni, ha egyáltalán szeretnél, de ha nem muszáj, akkor vagy ne a földrajzot válaszd, vagy nagyon-nagyon gyakorolj rá az írásbelire! 21 pont az éppenhogy megüti a 2-es szintet, tekintve arra, hogy 100 a maximálisan megszerezhető pontok száma az írásbelin.
2012. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az első válaszolóval. Miért olyan tárgyból érettségizel, ami ennyire nem megy? A földrajz azért nem a legbonyolultabb tárgyak közé tartozik, nem kéne sokat tanulnod, hogy egy jobb eredményt érj el. Ez a 21 pont nemcsak, hogy kevés, de egyenesen nevetséges.
2012. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, félreértés ne essék, ez nem az igazi érettségi volt csak egy próba. Leteszteltem hogy mennyit is tudok, így mindenféle tanulás nélkül...

Csak arra voltam kiváncsi hogy hány ponttól kettes, és hogy mennyi pont kell ahhoz, hogy szóbelizhessek...

Hiszen a mostani érettségik még ki sincsenek javítva... :D :D

Am kőszi a válaszokat, egyetértek! És nyugi, az igazi érettségire sokat tanulok majd...

2012. aug. 20. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát 2011.máj. amikor én érettségiztem 20%-tól adtak kettest, 100-120 között volt az összpontszám; és írásbelin 10%-ot kellett a szóbelihez elérni. Most 50%tól van talán már a 2-es, vagy 51-től, így kéne nézni szerintem az arányokat.
2012. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval 25-30% körül/ között tippelek.

Előző voltam

2012. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hiszen a mostani érettségik még ki sincsenek javítva..."


??????????????

2012. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!