Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na, kinek hogy sikerült az...

Na, kinek hogy sikerült az írásbeli érettségi? Elégedettek vagytok vele, vagy nem? Erre számítottatok? Hova akartak továbbmenni? Elég lesz a pont?

Figyelt kérdés

Nekem 88% lett a közép magyar és a közép töri is (kicsit jobbra számítottam, de nem olyan rossz, szóbelin még lehet javítani), közép matek 69% (ez meg nem érdekel, legyen négyes, meg már nem lehet rajta változtatni úgysem), emelt francia 68% (3 hónapja döntöttem el, hogy emeltezek...akkor kezdtem el rá készülni, úgyhogy ahhoz képest nem rossz :D ), meg van még egy angol előrehozott (szóbeli + írásbeli) 94%


Összességében elégedett vagyok, az eredmény reális, erre számítottam. Fő cél: ELTE francia szak...remélhetően elég lesz a pont, főleg még ha felhúzok pár százalékot szóbelin. :)


2011. máj. 31. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem készültem rá, és nem is vagyok jó tanuló. Az eredményem:

Magyar: 53 pont

Angol: 49 pont

Töri: 58,5 pont

Informatika: 56 pont

Matek: 44 pont

2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem 74, a matek, 89 az angol, 90 a magyar 91 a töri.

Ezeken még szóbelivel mindegyiken tudok javítani, 2-3 százalékot:)

DE-KTK-nemzetközi gazálkodás lenne a cél:)

2011. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

gratu az eredményekhez :)

Nekem a magyar 88% (meglepően jó ahoz képest amit vártam), a matek 83% ( itt úgy voltam vele h ha 8-al kezdődik az jó) , töri 92%, angol 95%, biosz 81%. Kémiából mentem emelten az 87/ lett :)

Fő cél hogy felvegyenek orvosira Pestre.

2011. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én most "csak" kiegészítő érettségit tettem, emelt szakmait és az 78% lett. Januárban döntöttem el, hogy megcsinálom, azt gondolom, hogy nem rossz eredmény. Szóbelin még szeretnék rajta javítani. Az én célom SE-ETK.
2011. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Csecsemő- és gyermekápoló leszek. Szóval nekem nem számít az eredmény, de örülök, hogy így sikerült. 1. válaszoló vagyok:)
2011. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem matek 54%, magyar 58%, töri 51%, angol 53%, biosz 76% és infó, amit tavaly csináltam előrehozotttat 80% összességében, külön az írásbelire nem emlékszem. Igazából ezek közül csak a biosz számít, mert biosz szakra megyek, ha felvesznek. Ha a biosz szóbelim sikerül 100%-ra, akkor 84% lesz összvissz és lesz 328 pontom és ahova menni akarok tavaly 259 volt a ponthatár:) Mondjuk az angol szóbelitől nagyon félek:/
2011. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, gratulálok mindenki eredményéhez, és sok sikert szóbelin, vegyenek mindenkit fel, ahová akarja :)


Persze azért kíváncsi vagyok még válaszokra!

2011. máj. 31. 13:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem emelt angol 92%, emelt magyar 61%, közép töri 88%, közép matek 73%, tavaly infó összesen 86%.

A matekon meglepődtem, kevesebbre számítottam, a magyart gondoltam, hogy ennyi lesz, angol, töri erre számítottam, majd szóbelivel még feljebb húzom. :D

Pannonra angolra jelentkeztem, ha csak nem minden szóbelin 10%-ot érek el, akkor meglesz a pont bőven. :D

Szóval összességében, a magyaron kívül, bár az se olyan vészesen rossz, csak szerintem a szóbelivel lerontom majd 4-esre, elégedett vagyok az eredményekkel.


Neked meg gratula, hogy ennyi idő felkészüléssel ilyen franciát írtál. :)


18/L

2011. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Matek:77%

Irodalom:78%

Töri:75%

Info:86 pont

2011. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 13:28-nak!


Az előtted válaszoló vagyok és szintén csecsemő - és gyermekápoló! :)

2011. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!