Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A SZIE-GÉK gólyatábor a...

A SZIE-GÉK gólyatábor a kiküldött levél szerint kötelező, baj ha kihagyom? Van még aki nem megy?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell bármilyen költsget fizetnek a gólyatáborra? Gondolom igen, és fizetős dolgokat nem tehetnek kötelezővé..
2012. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kell, 20 ezer forintot.
2012. aug. 20. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem kötelező, bár tény, hogy hátránnyal fogsz kicsit indulni a beilleszkedéssel, mert a gt-ban általában kialakulnak klikkek.

De bajnak egyáltalán nem baj, ha nem szereted az efféle bulikat. :-)

2012. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van olyan, aki nem megy, sőt, olyan is, aki akár első nap kitalálja, hogy ez neki nem tetszik, és "családi okokra" hivatkozva gyorsan hazamegy.

Szerintem a gólyatábor egy király élmény tud lenni, én nagyon sajnáltam volna, ha kihagyom, mert tényleg eszméletlen jól éreztem magam, nem voltak nagyon megalázó feladatok, vagy ha mégis, arra lehetett nemet mondani. Nem itattak le, én meg is mondtam, hogy nem iszom, és nem volt probléma. Pedig én is olyan karra mentem, ahol 80%-ban fiúk vannak, és én lány vagyok. Igaz, ezek az emberek normálisak voltak.

Nem tudom, a SZIE-GÉK-en milyen arcok vannak, de szerintem az, aki nem megy a gólyatáborba, mindenkivel szemben hátránnyal indul, mert sem a társai, sem az idősebbek, akik később a segítségére lehetnek esetleg, nem fogják megismerni.

2012. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ja, igen, és azért írják, hogy kötelező, mert ha nem írnák, akkor rengetegen nem mennének. Nálunk egyik évben a 120 elsősből csak 45-50 (!) jött el.

Tapasztalatból mondom, hogy csak azzal szoktak geczizni, akinek akkora arca van, hogy már mindenki látja, hogy ennek legalább "verbálisan be kell verni egyet", vagy meg kell szívatni, hogy visszavegyen. Ha nem játszod a faszagyereket, akkor nem hiszem, hogy rád telepednének. Plusz nem kell begubózni, és akkor az újdonsült évfolyamtársak is melléd állnak.

2012. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

menj el

lesz ami lesz alapon

ezekkel az emberekkel kell majd jóformán együtt élned

2012. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!