Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Angol felsőfokú...

FONTOS! Angol felsőfokú nyelvvizsga? Igen vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Most fogok végezni középiskolában (gimnázium).Orvosira készülök,ugye két emelt szintű érettségivel (kémia és biosz).Nyáron kémiából és angolból jártam/járok különtanárhoz,de a kémia tanárom szerint a számolásokba még hatalmas energiát kée feketenem,hogy menjenek tisztességesen.Ő tud róla,hogy szeretném letenni az angol felsőfokot és azt tanácsolja,hogy inkább ne vállaljam be,mert kémiába és bioszbe kellene ölnöm az energiáimat.

Van már angol és német középfokú és német felsőfokom is.

Ez a vizsga október elején lenne.

A tanár azt mondta,hogy a fő baj az lenne,ha megbuknék,akkor decemberbe elmennék újra és akkor kémia és biosz elbukva.

Nektek erről mi a véleményetek? Hagyjam vagy inkább ne?

(Szívem szerint elmennék,ha már elterveztem,max. nem sikerül)


2012. aug. 21. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Juj,elnézést a hibákért,gyorsan írtam,javítom:

*kéne fektetnem

*bioszba

*német,angol középfokú és német felsőfokú nyelvvizsgám van

:)

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 21. 13:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha állsz olyan szinten angolból, hogy készülés nélkül is el tudsz menni vizsgázni, és van rá pénzed, akkor próba szerencse. Ha arra is tanulnod kellene, akkor inkább hallgass a tanárodra.
2012. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy tutira sikerüljön a felsőfokú nyelvvizsgád,akkor nézd meg a www.angolnyelvtanitas.hu oldalt, ahol mindenféle tipp,tanulási segédlet és elérhető áron van felsőfokú anyag is.
2012. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Angol nyelvtanár vagyok, azért ajánlottam az angolnyelvtanítás oldalt.
2012. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!