Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol felsőfokú nyelvvizsga...

Angol felsőfokú nyelvvizsga és emelt szintű angol érettségi: mindkettőt beszámítják többletpontnak? Vagyis az a 100-ból 40+50=90?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az egyiket.
2012. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugytudtam igen,csak akkor nem ha 2 emelted van
2012. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kicsirizsella válasza:
Én úgy tudom, hogy ha ugyanabból a nyelvből van emelt szintű érettségid és felsőfokú nyelvvizsgád, akkor a kettőből csak az egyiket számítják be. Attól függ, hogy melyikkel érsz el több pontot. Mert lehet megkapod az 50 pluszpontot emeltből, de ha az csak mondjuk pont 30%-os lesz, amitől már adják az 50 pontot (lehet nem 30%, ebben nem vagyok biztos), lehet sokkal jobban jársz, ha a felsőfokút teszed le, amiért kapsz negyvenet. És emellett ha van középfokú angol érettségid, amellé már beszámíthatják.
2012. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kicsirizsella válasza:
Szerintem érdemes nagyjából kiszámolni, hogy kb. mennyire tudod megírni (%-ra) az emeltet, és hogy mennyi pontot tudnál gyűjteni külön a felsőfokúval, és külön az emelttel.
2012. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak voltak, akkor még jobban megfontolom a dolgot. :)
2012. febr. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!