Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel adatok módosítása...

Diákhitel adatok módosítása ennyire megváltozott?

Figyelt kérdés

Három éve folyamatosan új albérletbe kerülök, emiatt az értesítési címem változni szokott, és eddig mindig egy szépen borítékolt levélben adtam fel a kitöltött módosító adatlapot.


Most bementem a postára, kértem volna borítékot a papírhoz, erre kiveszik a kezemből és elkezdenek huhogni, hogy ez így nem jó, mert nekem ezt előttük kell aláírnom, ráadásul két példánnyal kell rendelkeznem, és úgy kell kitöltenem, hogy a nyolcasom látható legyen (közben persze ki tudta olvasni), satöbbi satöbbi. Mikor hivatkoztam rá, hogy eddig semmi ilyesmit nem kellett csinálni csak makogtak, de rohadtul nem engedték volna meg, hogy feladjam. Ez mi a tököm kérem szépen? :D


2012. aug. 21. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
? Én most töltöttem ki a módosítót, bementem a postára, vettem egy borítékot és feladtam. Senki nem is kérdezte, mi van benne. Ezért nem igazán értem ezt. Menny másik postára!:)
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lesz, mert ezek még a lezárt borítékot is feltépnék, amilyen pánik fejet vágtak. :D
2012. aug. 21. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább kerüld azt a postát!:D
2012. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól mondták,h nem jó,nem tudom,h ez változott e,de olvastam a diákhitel honlapján,h címet,illetve nevet csak személyesen lehet változtatni,illetve a papírt amit kinyomtattál az ügyintéző előtt kell aláírni,és nem is minden postán fogadják el.Nem tudom,h véletlen nem a diákhitel direkt miatt van ez,de jobban jársz ha azt megcsinálod.
2012. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Hitelfelvevő kizárólag személyesen vagy meghatalmazás alapján eljáró képviselő útján módosíthat bizonyos szerződéses adatokat (különösen: név, állandó lakhely, adóazonosító jel, állampolgársági vagy tartózkodási státusz megváltoztatása).


Erre gondolsz? Ezzel nincs gond, mert nem az állandó lakcímem változott, hanem csak az értesítési.

2012. aug. 22. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
ja,hát akkor sztem félreétettek neked vmit,tuti azt hitték,h diákhitel direkt szerződést akarsz leadni,nekem meg azt mondták,h csak bankban tudom feladni a diákhitel szerződést,akkora hülyék azt persze nem hallják meg,h nem a diákhitel szerződést,hanem a diákhitel direkt szerződést akartam megkötni,amit bármelyik postán lehet -.-
2012. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is azt hitték egyébként, hogy új DH szerződést kötök. A barmok. De akkor látom nálatok se a Harvardon végzettek dolgoznak. :D
2012. aug. 22. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem igazán :D vagy csak egyszerűen meg se hallják,amit az ember mond :D
2012. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!