Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jamaica. Biológiából kaptunk...

Jamaica. Biológiából kaptunk egy szorgalmiszerű feladatot. Tudnátok adatokat adni?

Figyelt kérdés

7-es vagyok. Szóval.. arról lenne szó hogy ki kell választani egy (nem Magyarországról) tájat, és arról kell írni. Jamaicaról szeretnék,a tájat már jellemeztem, már csak egy ott jellemző növényt, növényevő-,mindenevő-, és egy ragadozóállatot kellene jellemeznem. Itt vagyok megakadva, mivel nem nagyon találtam, ha pedig találtam is a neten akkor nem adott elegendő információt. (holnap a könyvtárba is benézek ezzel kapcsolatba)


és ha van akkor egy természetvédelmi vagy környezetvédelmi problémát is kéne leírnom.


Nem azt kérem hogy csináljátok meg helyettem, mert át fogom fogalmazni, csak előbb tudnom kéne hogy mik azok az adatok amiket át kell fogalmazni + még én is keresek,csak gondoltam igy egy kicsit könnyebb.



2012. ápr. 17. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni: táplálékláncban kell írni
2012. ápr. 19. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!