Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utasszállító pilóta lehet...

Utasszállító pilóta lehet valaki, akár 30-40 évesen is, ha saját maga ki tudja fizetni a 30-40 milliós tandíjat?

Figyelt kérdés
Vagyis ha nem egy légitársaság/bank állja a cehhet, hanem önmaga?

2012. aug. 22. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi repült óra is kell, és akkor mehetsz az említett oktatásra. Ha így is végigcsinálod, akkor szerintem kaphatsz engedélyt, az más kérdés, hogy fel is vesznek-e valahova.
2012. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az engedély pénz és tehetség kérdése. ha mindkettővel el vagy eresztve, lehetsz pilóta ennyi idősen is. de szinte kizárt, h légitársaság alkalmazna és valaha utasszállítón repülhetnél (mo-nak jelenleg nincs is, x mennyiségű repült óra szükséges hozz- ezt megint jó eséllyel fizetheted zsebből és akkor még mindig túljelentkezés van, ahol neked csak repült óráid vannak, a többieknek meg több éves munkatapasztalata és még fiatalabb is nálad). kevés ilyen van, jóval kevesebb,mint amennyire ráhúzzák ezt a bélyeget, de ez olyan "szakma", amiről lekéstél
2012. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már késő elkezdeni. Meg hol dolgoznál? Malév csőd óta rengeteg az álláskereső pilóta, akiknek már van tapasztalatuk.

Ha repülni akarsz, gyere Nyíregyházára, itt jó pénzért kiképeznek kisrepülőre, illetve tanulhatsz repülőmérnöknek is, de az anyagilag tényleg elég húzós.

2012. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez most tiszta MÁV? Oda sem lehet bejutni, hiába akar valaki mozdonyvezető lenni...


Kezd egy "picit" dühítő lenni, hogy ebben a mai világban (az egészben, nem csak itt Magyarföldön) senki nem lehet az, ami szeretne lenni.


Jó kérdés, hogy akkor kire van igazán szükség (orvosokon/mérnökökön/szerelőkön kívül)?!

2012. aug. 22. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát azért nem senki. Egy csomóan azok lettek, amik szerettek volna lenni. Viszont vannak foglalkozások, amiket nem a későn érőknek találtak ki. Én a nyomozói pályáról csúsztam le, pedig még 30 sem vagyok. Csak későn kapcsoltam. Az élet nem mindig habos torta. Találtam más célt, más álmot, amit meg tudok még valósítani. Nem sírok, pedig nincs közel sem 40 millió a számlámon.
2012. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!