Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulói jogviszony megszűnése?

Tanulói jogviszony megszűnése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég szüntettem meg a tanulói jogviszonyomat egy középiskolában és ott elvileg mindent lerendeztek, oda is adták a bizonyítványt + pár nappal később küldtek postán egy előrehozott érettségit igazoló vizsgalapot, amin az áll, hogy 1 tárgyból volt előrehozottam, amin buktam, és újra rakhatom. Ennyi. A "megszűnt tanulói jogviszonya - (intézmény) (OKJ száma)" mező üres. Amikor meg bent voltam ezt intézni, alá is írattam velem meg a többi tanárral valami igazolást arról, hogy nem tartozom se a könyvtárnak, se a tornateremnek, etc. semmivel. Azt viszont visszavették és maguknál tartják.


A munkaügyi központba szeretnék menni igazoltatni magam, amíg nem találok munkát, viszont nincs papírom arról, hogy tényleg munkanélküli vagyok.


Szóval, a kérdésem: van-e egyáltalán erről papír (és akkor vissza kell caplatnom az iskolába a figyelmetlenségük miatt) vagy a munkaügyiben telefonon/neten keresztül majd miután regisztráltak utánajárnak, hogy igen, tényleg munkanélküli vagyok-e? Vagy ezt ezek nélkül is intézik és majd a munkáltató fogja megkapni, vagy hogy van ez? ... Imádom a dolgukat ennyire odafigyelve végző embereket. :D


Budapesti vagyok, de mindkettő messze van, szóval nem nagyon szeretnék feleslegesen órákat utazgatni a semmiért.


A válaszokat előre is köszi, remélem tudtok segíteni!



2012. aug. 22. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyik helyen sincs telefon, hogy rákérdezhess?
2012. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!