Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói szerződés-vélemények?

Hallgatói szerződés-vélemények?

Figyelt kérdés
Ti aláírjátok?Mi a véleményetek róla?

2012. aug. 10. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszek, mert államira megyek.
2012. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki államira megy az kénytelen aláírni. Elég hülye kérdés bocs. De ilyen alapon azt is kérdezhetnél felvetek egyetemre, beiratkozol?
2012. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor világosabbá teszem: inkább arra lennék kíváncsi,hogy mi a véleményetek erről,meddig lesz ez érvényben,vannak-e kibúvók stb ??
2012. aug. 10. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nincs kibúvó, ha lenne mindenki kijátszaná. Meddig lesz törvénybe? Nem hiszem, hogy bármelyik jövőbeli párt eltörölné. Különben is az eltörléséhez 2/3-os többség kell, az meg már semelyik pártnak nem lesz.
2012. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 reptoid ***** válasza:
100%
Hallod, olvasd el, minden bele van írva. Ha lennének kibúvók (a benne soroltakon kívül), akkor arra már régen rájöttek volna már páran, és mire ez az infó eljut hozzád, tuti megtudják az illetékesek is, akik - ne félj - egyből intézkednének, hogy megszűnjön.
2012. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem, ha az állam pénzén tanulok, akkor azt valamilyen úton vissza kell szolgáltatnom neki. Ha minden vágyam kimenni külföldre élni/dolgozni akkor simán ki lehet fizetni abból a fizetésből. Én egyébként nagyrészt itthon tervezem a jövőmet, mert nekem fontos a család, barátok és a hazám. Hiába nem leszek gazdag, e a családom itt lesz és ez a leg fontosabb.

18/f egy NEM fideszes tanuló.

2012. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a statisztikát figyelve, hogy mennyi ember hagyja félbe a tanulmányit. Inkább attól félnék, hogy akkor is vissza kell fizetni a képzés árát ha nem oklevéllel zárul.
2012. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Inkább attól félnék, hogy akkor is vissza kell fizetni a képzés árát ha nem oklevéllel zárul."


Olvasd el a törvényt, ez jelenleg is így lesz, ha a képzési idő legfeljebb másfélszeresén belül nem végzel!

2012. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Negyediknek: a felsőoktatási törvény nem kétharmados:


[link]

2012. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!