Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin az első évben/szemeszt...

Orvosin az első évben/szemeszterben tanévkezdéskor van szintfelmérő dolgozat, vagy rögtön tanítani kezdenek és pár hét után vannak csak zárthelyik?

Figyelt kérdés
orvosi egyetemista válaszait várom, nem csak elképzeléseket
2009. júl. 24. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Milyen szintfelmérőt akarsz?:D

Elkezdődik az egyetem, először felveszed az órákat meg elmondanak mindent, és bele is csaptok rögtön.

2009. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tavaly hallottam, hogy több egyetemen írattak ilyen felmérőket a gólyákkal és lesújtó eredmények születtek, ebből is látszott mekkora a szakadék a közép- és a felsőoktatás között
2009. júl. 24. 16:32
 3/7 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék, hogy a tesztek eredményei miatt sok helyen korrepetálták az elsőéves hallgatókat és külön felzárkóztató kurzusokat tartottak
2009. júl. 24. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk ilyen nem volt. Tavaly kezdtem, de egy év után rájöttem, hogy az agyam nem akkora befogadóképességű, mint amilyennek lennie kellene.

De aztán lehet más helyeken így volt. Mi rögtön elkezdtük az anygaot a második héten.

2009. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még életemben nem hallottam. Középiskolában írtunk ilyet, amikor a nyelvi csoportokat kellett beosztani, de egyetemen ilyet nem hallottam. A húgom most végezte el az első évet az SOTE-n, és tőle sem hallottam. Az egyetemen az elejétől fogva elkezdik nyomatni az anyagot, aztán jönnek a zh-k. Azok már önmagában szintfelmérők. Akik nem tudják megírni, azok megbuknak...
2009. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SZTE-n nem volt ilyen.
2009. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orvosin nincs ilyen

A Műszaki Egyetemen van

2013. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!