Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi kérdés? (lent)

Érettségi kérdés? (lent)

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha már leérettségiztem egy éve átmentem mindenből, de újra szeretnék érettségizni egy tárgyból javítás céljából ,de az rosszabb eredmény lesz mint az előző? Melyiket vesszük alapul amit elsőnek írtam vagy amit másodszorra? jobbat vagy rosszabbat? Meglehet-e bukni miatta vagy, hogy vissza veszik-e már a meglévőt ha a az újabbat veszik figyelembe ami rosszabbul sikerült?

2012. aug. 23. 14:04
 1/2 reptoid ***** válasza:
100%

Nem történik semmi, kapni fogsz egy papírlapot, tanúsítvány a neve, akkora, mint a mostani bizid egy lapja. Mivel külön lapon van, így belátásod szerint cselekedhetsz vele, ha valahová be szeretnéd nyújtani, akkor szépen csatolod a bizi mellé, ha rosszabbul sikerült, akkor akár fel is gyújthatod, vagy a feneked is kitörölheted vele, senki nem fog érte számonkérni.

A továbbtanulásnál a jobbikat veszik figyelembe, az érettségi bizidet már akkor sem veszik el tőled, ha az újbóli vizsgáztató tanárod szembeköpöd.

2012. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első leírta.


Sok sikert a vizsgádhoz!

2012. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!