Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 11. -es pótvizsga mennyire...

A 11. -es pótvizsga mennyire nehéz? Nehezebb, mint a korábbi években? A tanárok szigorúbban veszik, jobban meggondolják, hogy átengedik-e a diákot az érettségi miatt, vagy kb. ugyanolyan, mint a korábbi években?

Figyelt kérdés

Csak közvetett érintett vagyok az ügyben. Néhány osztálytársamnak pótvizsgáznia kell, s arra lennék kíváncsi, milyen esélyekkel indulhatnak, ha a 3 év alatt alig-alig tanultak valamit és mind a 3 évben buktak év végén.


Szigorúbban veszik a tanárok a 11.-es pótvizsgát, vagy nem? Kevesebb diákot engednek át átlagba, mint más évfolyamon?



2012. aug. 21. 09:46
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdést nem 1-1 tantárgyra leszűkítve értem, hanem általánosságban.
2012. aug. 21. 09:48
 2/6 anonim válasza:

Sajnos én pótvizsgázni fogok matekból 11-.es tananyagból.

Ez lesz a legnehezebb pótvizsga szerintem.

Tízben még csak-csak átengednek, de ha itt semmit se tudsz, akkor nem fognak az érettségi miatt.

Ez van.. -.-

Én már egy hónapja minden nap tórnászom az agyamat de még mindig úgy érzem, hogy ez kb semmire se elég. :(

2012. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is hétfőn megyek, először húztak meg egész életemben, de most 3-ból egyszerre... Nem tudom mire számíthatok, remélem nem lesznek r.hadékok mert rájuk borítom az asztalt ha nem engednek át...Így is 2 pánikrohamom volt pár napja, gondolom ez is erősen a háttérben állt... Persze más, aki meg minden órán p.fázik mögöttem ugyanúgy, ő nem bukik!
2012. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már a tanár legyen a hibás... :-) Volt rá 8 hónapod, hogy tanulj, nem hiszem el, hogy egy kettest nem lehet összehozni...
2012. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

Második: már ne is haragudj, de volt egy tanéved, hogy összekaparj egy kettest. Nem sikerült, oké, volt 2 hónapod felkészülni a pótvizsgára. Ha nem tetted, a te bajod, bukjál vitézül és ne a tanárokban keresd a hibád, hanem magadban.

Egyébként nem a tanáron múlik, hogy átmész-e, hanem rajtad. Ha van annyi tudásod, amennyi kell, akkor átenged, ha nem, akkor évet ismételsz.

2012. aug. 27. 09:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként jobb helyeken, nem az alapján osztályoznak, hogy ki beszél és ki nem, hanem a tudás alapján. Lehet, hogy más is beszélt az órákon, ahogy Te is, de ha a dolgozatoknál, feleléseknél legalább egy kettest összekapart, akkor nincs mire megbuktatni.
2012. aug. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!