Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időnek kell eltelni-e,...

Mennyi időnek kell eltelni-e, hogy elkezdjek egy másik szakot is ugyanazon a sulin belül csak másik karon?

Figyelt kérdés

Először a pedagógiai szakra jelentkezek, de nem sokkal utána el akarom kezdeni az ápolónői-t is… lehetséges így ez?


Azt fizetni kell? Vagy arra is külön felvételizni? Mi ennek a pontos menetek? Ugyanúgy nézik az érettségis pontjaimat vagy hogy? Hogy egyeztessem majd össze a két szakot? mármint az órákat stb…? vagy a másodikat vihetem levelezőn? és annak mi a menete? biztos másik is csinálják így hogy egyszerre több vasat tartanak a tűzben nem? szülésznő vagy ápoló… vannak helyek ahol 240 pontal be lehet kerülni a nappalira és a levelezőre is… mit néznek ilyenkor? gondolom a levelező az miatt jobb, mert a pedagógiára be szeretnék majd mindig járni…

mellőzzétek az olyan hozzászólásokat, amik provokatívak

szeretnék tanulni és imádok új dolgokat megismerni, segíteni másokon és nincs bennem előítélet

akarom, hogy több lehetőségem is legyen majd, és az ilyen dolgok érdekelnek…

csak kezdeni akarok valamit az életemmel és remélem kicsit tudtok ebben segíteni, hogy pontosan hogy is kellene csinálnom mert sajnos nagyon zöldfülű vagyok még az ilyenekben

köszi előre is :)


2012. aug. 24. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
gyorsan írtam azért lettek benne hibák :)
2012. aug. 24. 14:03
 2/5 A kérdező kommentje:
annyi kérdésem van, hogy csak bízom benne, hogy tudtok segíteni :D
2012. aug. 24. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akár párhuzamosan is végezhetsz két képzést, de az egyikért fizetned kell. A másik szakra is ugyanúgy felvételizni kell. Azt nem tudom, hogy lehet-e mindkettő nappali tagozatos. De olyan biztos nincs, hogy valamennyi időnek el kell telnie két szak elvégzése között.
2012. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor az egyiket költségesen vihetem csak :/

akkor az úgy lehet ha az egyik csak okj?

2012. aug. 24. 18:36
 5/5 A kérdező kommentje:
vagy így már nincs ingyen az okj?
2012. aug. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!