Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen jegyekkel felvesznek...

Ilyen jegyekkel felvesznek Miskolcon a Herman Ottó gimnáziumba matekra, vagy a Földes Ferenc Gináziumba matekre vagy fizikára?

Figyelt kérdés

5osztály: 4.8

6.osztály:4.4 (nagyon elrontottam ezt az évet..:|)

7.osztály: 4.9 fizika dicséret matek dicséret. és bioszból voltam 4

8.ba most fogok menni.


2012. aug. 24. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fel, ha jól sikerül a felvételid. :))
2012. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Herman emelt matek szak nagyon szar. Igazából nincs értelme mert ugyanazt tanítják majdnem mint a normál osztályokban. Földesbe menj én 1 évet voltam a Hermanba tavajelőtt de meg is untam ezt a "semmit" és átmentem a Földesbe, ahol már tökéletes helyet találtam magamnak. Jó társaság, versenyek, kiválló eredmények stb. Csak is a Földest tudom ajánlani matekból (és fizikából ugye).

Bioszra mehetsz a hermanba ha akarsz, az jó képzés elvileg, ahogy a barátom mondta.

2012. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:) talán, a földesbe egyébkéntis szívesebben mennék.:)

a bioszt meg inkább kerülöm, nemigazán szeretem azt a tantárgyat:|

2012. aug. 26. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

6.osztály:4.4 (nagyon elrontottam ezt az évet..:|)


Úristen, most sírjak, vagy nevessek?

Jó, hogy van motivációd, de a motiváció és a tanulási vágy nem ugyanaz, mint az álszentség.

2012. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem: Itt baszottul nem a jegyek számítanak. Felvételi + a szóbeli meghallgatás. Én csak reál tantárgyakból voltam 5 a többiből 4-3 és mégis az első 5-be benne voltam a földes listájába, csak hát végül a hermanba mentem amire jól rá is fáztam... Úgyhogy csak a földesbe mindenki!!!
2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4. válaszoló neked miért nem tetszik a Herman?

nekem tesóm odajár és ő eléggé szereti..

2012. aug. 27. 15:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves 3. válaszoló egyáltalán nem vagy álszent.. Elrontottam és kész tudom.. te nem tudod miket csináltam abban az évben..:))
2012. aug. 27. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
te meg nem értetted, amit írtam, vagy nem ismered az álszent fogalmát.
2012. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Na hogy tisztázzuk:

A Herman alapjában egy jó suli, de nem a reál tantárgyakból! Ami tűrhető, DE nem a legjobb az a biosz-kémia szak. A többi szak az ilyen humbuk humán beállítottságú vackok (értsd: német, kezdő angol/spanyol, történelem) azoknak alapjában nem látom az értelmét, mivel annyi ilyen köcsög nyelves ember van már, hogy az nem igaz. Nem kell ennyi idegen nyelvet tudó ember (hozzáteszem: nem is tanulják meg rendesen a nyelvet a Hermanba, meg sehol máshol. Max az Avasiban van egy aránylag jó angol képzés, de ott se príma).

A Földes matek-fizika szakja a legeslegjobb. Érettségi statisztikák vannak a suliban, össze lehet hasonlítani más suli hasonló szakával.

A Herman is kezd már sajnos kurv*sképződni. Olyan lányok járnak oda, akik agyban is szőkék és több f*szt fogtak, mint kilincset. A srácokkal nincs baj, bár van 1-2 bunkó köztük.

Ha úgy gondolod, hogy ezután is oda akarsz menni MATEK szakra, akkor hajrá. Nincs értelme, inkább menjél akkor valami humán szakra, azzal lehet többet elérsz, bár ezt kétlem nagyon...

2012. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!