Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány államilag támogatott...

Hány államilag támogatott félév marad ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegyük fel vki elkezd egy 3 éves BSc-t, egy évet jár oda, de újrafelvételizik egy 6 éves osztatlan képzésre. Ilyenkor hány félév marad az új képzés elvégzésére?
2012. aug. 24. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
12 félév marad.
2012. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha jól értelmezem, akkor elhasználsz az első képzéssel 2 félévet,tehát marad 10 féléved.(5év)Ott is hagyod az alapszakot?vagy párhuzamosan végeznéd?

jogszabály szerint " A támogatási idő legfeljebb két félévvel megnő, ha a hallgató egységes, osztatlan képzésben vesz részt és a képzési követelmények szerint a képzési idő meghaladja a tíz félévet. " akkor ha osztatlanra mész elsőre, akkor 14 lenne a támogatott félév....hm jo kerdes, de szerintem mivel másodszorra jelentkezel, igy már csak 10 marad...:D ha megtudod a választ, írd le légyszi--érdekelne :D

2012. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De eszerint a logika szerint, ha fordított sorrend lenne, azaz először az osztatlant kezdi el, 1 félév után abbahagyja, akkor marad 13 féléve a 10+2 féléves képzésre?:D
2012. aug. 26. 15:24
 4/7 delusion ***** válasza:
Küldj egy levelet felviéknek, ez engem is érdekelne.
2012. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Írtam a felvinek,vároma válaszukat. :)
2012. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhh, köszönöm. Majd megírnád ide? Megköszönném :D
2012. aug. 28. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki kiderítette?
2014. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!