Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok érdekelnének....

Tapasztalatok érdekelnének. Akik tovább szeretnének tanulni, de még arra is képtelenek önállóan, hogy megtalálják a felvi oldalt?

Figyelt kérdés
...azok később milyen eredménnyel zárják a felsőfokú tanulmányaikat? Fejlődnek valamit, vagy továbbra is lustaság és töketlenség jellemzi őket? Vélemények is jöhetnek.
2012. aug. 24. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj... tudod, hány olyan ember nyert most felvételt, akiket végül oda vettek fel, ahová nem is szeretne járni, mondván abban reménykedtek, hogy máshova veszik fel? Vagyis képes volt olyat beírni, ami nem is érdekli.


Sőt, olyat is hallottam, hogy oda vették fel, amelyre nem is emlékezett, hogy beírta felvételinél. Szóval nem az a legdurvább, hogy a felvi.hu-t nem találják, bár naponta ötször belinkeljük ide.

2012. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mik vannak, de amit leírtam az az abszolút minimum lenne. Nálunk az idei elsősök 30%-a legalább, három darab rém egyszerű nyomtatványt nem volt képes önállóan kitölteni. Volt olyan, akinek anyukája töltötte ki. Mi van??? Ők mit gondolnak, hogyan fognak később bonyolult számításokat végezni, vagy bármi? Az érdekelne, hogy ilyen hozzáállással lehet-e boldogulni manapság főiskolán, egyetemen.
2012. aug. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!