Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a lányom föiskolán felsöfok...

Ha a lányom föiskolán felsöfokú OKJ-s képzésben vesz részt tényleg nem jár utána családi pótlék? Van egy öccse aki 16. éves. Vagy ez már nem számít? Amiket találtam hasonló kérdéseket nem kaptam egyértelmű választ.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:

"Tájékoztatom, hogy amennyiben gyermeke a következő tanévtől ismét közoktatási intézményben fog tanulmányokat folytatni, és ezt 2009. szeptemberben az intézmény által kiállított igazolással igazolja, a családi pótlék - az egyéb feltételek fennállása esetén - folyósítható utólag, visszamenőleg két hónapra is"


Ha a főiskolán folytatja az nem minősül közoktatási intézménynek

2009. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, nem kapsz érte mivel nem közoktatásban tanul.
2009. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kicsit érdekes ez igy.Remélem lesz előnye h.ez már nem közoktatás:)
2009. júl. 27. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos így van, nem jár. Tudom, mert én is felsőfokú képzésre megyek. Meg felhívtam őket, mert nekem kell igazolás a koleszhoz majd, és ott mondta a hölgy is, h csak tesóm után tudja küldeni az igazolást róla, mert akkor nekem már nem jár.
2009. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Engem főiskolára vettek fel, PTE-PMMk környzetmérnök!!

Szüleim nem kapják már utánam???

2009. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kapják utánad
2009. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az előnye a technikusmnak:) AZ középfokú oktatásnak számít--> jár családi pótlék 20éves korig..
2009. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2016. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes felsőfokúra menni
2016. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!