Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2011-ben voltam pótérettségizn...

2011-ben voltam pótérettségizni német nyelvből. Sikerült az írásbeli, de a szóbelin megbuktam. Kell e újra írásbeliznem? Vagy újra az egészet előről? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
A pappirra az van irva, amit a pótérettségi legvégén kaptam, hogy sikeres írásbeli vizsgát tett.
2012. aug. 26. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
én ahogy tudom az érettségin nincs ilyen. írásbelit és a szóbelit nem lehet különválasztani (mint pl. nyelvvizsgán). 1 évben kell teljesítened mind a kettőt (ezt úgy értem, hogy mind a kettő v az őszi érettségin, v a tavaszi érettségin), külön-külön semmit sem ér.
2012. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előről nem kell kezdeni _elölről_ azonban igen, az érettségi egységes. Csak akkor lehetne beszámítani, ha mondjuk baleset ért volna az írásbeli után, és ezért nem tudtál volna szóbelire menni.
2012. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Mikor mennél legközelebb?
2016. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Mi volt a szóbelin, hogy nem lett jó?
2016. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!