Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 évesen már késő elkezdeni...

23 évesen már késő elkezdeni állatorvosnak tanulni?

Figyelt kérdés

Okj-t végeztem a középsuli után és rögtön kaptam munkát így nem tanultam tovább. Pénzem van azzal nem lenne gond, hogy fizetős... Megéri még elkezdeni?

23/F



2012. aug. 26. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmod, akkor mindenképp megéri. Én elkezdeném.
2012. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne érné meg?
2012. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve 24 mert most nem felvételiztem. Lenne egy évem megcsinálni az emelt kémiát és biológiát... szerintem ez is menne. Ha végzek 29 leszek... eltudnák kezdeni állatorvosként dolgozni? Az időssebb orvosokban jobban megbíznak az emberek nem?!
2012. aug. 26. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri, hajrá. Én 24 évesen kezdtem el a fősulit és nem bántam meg.
2012. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, 24 évesen már vén nyugdíjas vagy, akinek csak a halálra szabad várnia. ilyen hülye egy kérdést...
2012. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem késő semmi! Csak ne legyél olyan kókler, mint az az állatdoki, aki ismerős lovával kólát akart itatni....

Nagyállatokra érdemes specializálódni, mert abból kevés a jó orvos.

2012. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én idén kezdem,21 évesen.Szerintem egyáltalán nem késő.

Én azt vettem észre,hogy egyre több a nagyállatorvos,de ha Pestben gondolkozol én a kisállatorvost javasolnám.Vidéken inkább nagyállatorvosként fogsz tudni jó munkát találni.

Az biztos,hogy ez egy biztos,jól kereső,szép szakma,hajrá! :)

2012. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Későnek, nem késő, de szerintem csak államilag finanszírozottban gondolkodj. Igaz, alá kell írnod a hallgatói szerződést, de az állatorvosin a legmagasabb a tandíj: 1.150.000 Ft./félév, szerintem ember nincs, aki ezt saját forrásból (azaz nem a szülők pénzelik pl.) ki tudja pengetni.
2012. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aspartia ***** válasza:
én 24 vagyok és most leszek elsős. Bár nem állatorvosin. Bolond vagy ha nem kezded el.
2013. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!