Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon sok mindenből kimarad...

FFDP kérdése:

Nagyon sok mindenből kimarad az ember ha nem megy Gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Ostoba voltam és lekéstem a befizetést. Van barátnőm, meg inni itthon is tudok, de azért eléggé zavar, hogy mikből maradhatok ki. Fergetegesen jó szokott lenni vagy azért túl van értékelve?
2012. aug. 26. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon jó, nekem egy örök élmény volt, még most, egy év elteltével is gyakran emlegetjük. Ott ismertem meg a későbbi kolis szobatársaimat, vagyis orr beszéltük meg hogy együtt akarunk lenni, meg a felsőbb éveseket is. Kár kihagyni.
2012. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Én pár napja értem haza, és én nagyon jól éreztem magam, és nagyon sajnálom azokat, akik nem voltak, mert nagyon jó buliból maradtak ki.
2012. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan már, ha számít egyáltalán az ilyen fajta bulizás neked, akkor lesz rá még vagy háromezer alkalmad a tanulmányaid ideje alatt. A tábor résztvevői nagyobbrészt úgysem emlékeznek semmire, miután kijózanodnak. Én személy szerint viszketek, ha meglátom egy programkiírásban, hogy "fergeteges", de kinek milyen az értékrendje :)
2012. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Baromi jó, tényleg életre szóló élmény, bár ha nem mész, akkor nem tudod, hogy miből maradtál ki, szóval nem is fog annyira hiányozni
2012. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

A lényeges dolgokból nem maradsz ki. Ugyan úgy meg fogod ismerni a csoporttársaidat. Én nem bántam meg, hogy nem mentem tavaly.


És ahogy írták: Lesz még lehetőséged bulizni.

2012. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20%
Én is nem rég jöttem haza. Felejthetetlen volt. És ez nem csak egy szimpla buli, hogy elmész és rázod magad valami zenére. Ilyen alkalom nem lesz több, és itt ismered majd meg a csapat nagy részét. Életem végéig bántam volna ha kihagyom.
2012. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!