Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Andragógia szakra jutottam be...

Andragógia szakra jutottam be és az iskolában két szakirányt indítanak: felnőttképzési szervező és/vagy művelődésszervező szakirányon. Mos olyan létezik, hogy mindkét szakot feltudom venni, vagy csak az egyiket? Ha igen, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a művelődésszervező nem sokat ér, de a felnőttképzés az nagyon jó.

Ugyanakkor láttam, hogy 1-2 iskolában olyan szakok is vannak mint pl: Személyügyi szervező. Csak azt ne mondjátok, hogy megszívtam, hogy az én iskolámba nem indítottak ilyen szakirányt, mert ez a legjobb. Ugyanakkor lehet átjelentkezek 1 év múlva máshová, még nem tudom pontosan.


2009. júl. 26. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én andragógián vagyok 2.éves, itt csak műv.szerv. szakirány indult..ezt én nagyon sajnálom is,(amúgy ez is tetszik nekem,de nem elég piacképes.),én már nem tudtam váltani,talán átjelentkezhettem volna,de nem volt merszem.nem vagyok a nagy váltások,költözés,stb...nagymestere.szóval bátortalan voltam.vagy simán hülye:XD


igazából minden szakirányból tanulsz tárgyakat.tehát műv.szerven is vannak felnőttképzéses tárgyak...hiszen magának a szaknak ez a lényege.



de alapból csak 1 szakirányt választhatsz.(jó neked h.van több lehetőség is...)


mindenképp a felnőttképzésit válaszd,engem is ez érdekel,hiába vagyok műv.szerven,meg a személyügyi(kb.HR.)is érdekel.szóval most elvégzem ezt,aztán valahogy vagy andragógia Masterrel,(az simán felnőttképzés,szakirány nélkül!)vagy máshogy korrigálom a kevésbé tetsző szakirányt.


hát igen, talán a személyügyes szakirány lenne a legjobb,de a felnőttképzéses se rossz,ezt válaszd a 2 lehetséges közül,és ha végül ez se tetszik akkor jelentkezz át!!!(végső esetben)


sok sikert!!!:)

2009. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Örülök, hogy rajtam kívül sokan tanulnak andragógiát és annak is, hogy sokan segítőkészek. :)Thx.
2009. júl. 26. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van még kérdésed írj privire(bár nem egy suliba járunk):)1.voltam:)
2009. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam neked privát e-mailt.:)
2009. aug. 4. 03:23
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia,

én az ELTE andragógia szakára járok. Megkérdeztük, és sajnos ez a pénz amit az állam/vagy te kifizetsz nem teszi lehetővé egyszerre több szakirány elvégzését.

Nálunk úgy van, hogy azok a szakirányok, amiket a felvételid idején meghirdettek, indítaniuk kell megfelelő számú jelentkező esetén. Ha túljelentkezés van az egyes szakirányokra, akkor az átlag alapján rangsorolnak, és sajnos ha nem elég jó, akkor lehet nem kerülsz be a választottadba =/

Én a személyügyit szervezőt ajánlom, ha az nincs akkor a felnőttképzésit, azután a munkaügyi tanácsadót és csak utána a művelődésszervezőt. Ahol én lakom, ott csak műv.szervező van, én azért sem választottam azt(plusz abba a suliba sem akartam menni, úgyhogy inkább utazok Pestre...)Az első 3 multikhoz,munkaügyi központokhoz, non-profit cégekhez stb. jók. Én mellette egyéb tanulmányokat is folytatok.

Remélem segítettem.

2011. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Sokat segítettél!A felnőttképzési szakirányt fogom választani!
2011. máj. 19. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!