Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy jó tanuló...

Létezik olyan hogy jó tanuló vagyok de csak a biosz és a föci nem megy?

Figyelt kérdés

pedig alapból tényleg okos vagyok,hamar megjegyzek ilyen dolgokat,de a föcit és a bioszt egyszerűen képtelen vagyok fölfogni O.O


és az a legcikibb hogy pont ezt a két tárgyat az osztályfőnök tartja,úgyhogy ezzel jól leégetem magam a szemében....


pedig én tanulok meg óra előtt is átolvasom egy csomószor de ...ááá


létezik ilyen egyáltalán vagy nagyon segghülye vagyok?:||


13l


2011. okt. 13. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másból jó, ennyi. :)
2011. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anno mindenből jó voltam, kivéve kémiából. C'est la vie!
2011. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a fizika kémiával voltam így. De az olyan leckéket amiket nem értelmezni kellett, csak leülni és megtanulni, azokat megtanultam és jelentkeztem felelni, hogy legyen egy kis sikerélményem, meg valamennyire javíthassam a rossz jegyeimet. A témakörök elején mindig vannak könnyű és rövid leckék. Ezekből próbálj jó jegyeket szerezni. De ha a többiből jó vagy, akkor szerintem nem akkora tragédia, hogy ez a két tárgy nem megy.
2011. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

első: ez igaz,csak az a gond hogy ezek főtantárgyak :/ és most foghatom erre hogy nem vagyok jó meg minden,de ezen múlik kb az életem


mert ha megbukok,nem vesznek fel jó középsuliba,onnantól meg már cseszhetem :S

2011. okt. 13. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak mumus tárgyai. Amit vagy nem ért, vagy nem érdekli, ezért nem is akarja megérteni, esetleg a tanára tanítja rosszul. Elég sok mindentől függ. Még olyan tényezők is szerepet játszanak, hogy mikor van az óra. Ha legelső, vagy legutolsó, akkor még vagy nem ébredtél fel rendesen, vagy már lefáradtál.


Koncentrálj azokra a tárgyakra, amiket szeretsz, amik érdekelnek. A biosz és a földrajz nem kötelező érettségi tárgyak, és valószínűleg nem is ebbe az irányba akarsz továbbtanulni. De azért ezeket se hanyagold el teljesen, az alapműveltséghez kellenek. De ne is görcsölj rajta, megtanulod, amennyire megtanulod. Nem kell mindenből ötösnek lenni.

2011. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a matek nem megy annyira. Mindenki másban jó. Matekra sokkal több időt kell fordítanom :)

14/L

2011. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"az a gond hogy ezek főtantárgyak :/ és most foghatom erre hogy nem vagyok jó meg minden,de ezen múlik kb az életem


mert ha megbukok,nem vesznek fel jó középsuliba,onnantól meg már cseszhetem :S"


Nem egészen értem, mit értesz az alatt hogy főtantárgyak? Miért olyan fontosak a középiskolához?

2011. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy: azért annyira nem lehet rossz, hogy a megbukás szélén vagy. nekem ez segít biosz/föci tanulásban: kiírom egy lapra és onnan tanulgatom. sokkal könnyebb mint kiboncolni a könyvből. ha odafigyelsz rá, legalább egy kettesre megtudod tanulni.. csak akarni kell.. egyébként puskázhatsz is.

21:07 vagyok.

2011. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
mindenből ötös vagyok, de föciből sose tudtam 4-nél jobb jegyet összeszedni, egyszerűen nem érdekelt, és ezáltal nem is ment a tanulás, pedig elég kemény tárgyakat tanulok most, amik viszont érdekelnek és ötös is vagyok belőle :)
2011. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 14 éves vagyok, nekem szintén a föci, illetve a történelem a rizikósabb.

Föcihez szoktam készíteni vaktérképre bejelölést, mindent beírok a térképvázlatba, jellemzőket, stb.t nekem ez nagyon jót tett a föci tanulásba.

Töriből egy lapra szoktam kiírni szintén összegzőben a lényeget, illetve amit meg kell tanulni. Ezt így szintén megtudom tanulni.

5.-ben mindenből ötös voltam, utána jöttek hullámvölgyek, 3-4es voltam mindkettőből (minden más tárgyból dicséretes) aztán most év eleje óta, szinte könnyebben megy a tanulás :)

2011. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!