Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most veszem fel neptunon a...

Most veszem fel neptunon a tárgyaimat, de egyiknél sincsen megadva az időpont. Ilyenkor mi a teendő? A helyek fogynak, szóval lassan nekem is jelentkeznem kell a fantomórákra.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok buta ehhez, de csak most kezdem az egyetemet.

2012. aug. 27. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában szokott már lenni ilyenkor valahol, vagy TO honlapján vagy máshol egy lista ahol leírják mi mikor van, a rendszeren belül mindig később jelenik meg de lassan annak is meg kell.
2012. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy ez még csak előjelentkezés? Úgymond felmérik, hogy melyik tárgyra hányan jelentkeznek, utána pedig el tudják dönteni, hogy adott tárgyból hány előadás és gyakorlat induljon. Sok iskolában csinálnak ilyet.
2012. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy nem az időpont-rovatba van írva, hanem a megjegyzéshez? Nálunk ilyen is sokszor előfordult már, főleg ha még nem teljesen végleges, hogy ki hol és mikor tartja.
2012. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!