Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megvan minden tárgyam,...

Ha megvan minden tárgyam, írtam szakdogát, ergo a záróvizsgán kívül minden megvan az egyetemen, de csak egy későbbi vizsgaidőszakban akarok vizsgázni, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mondom a lényeget,egy új sulit kezdek,ami ingyenes,amíg nincs bizonyítványom,így okt. helyett májusban mennék csak.De akkor ki kell iratkoznom,passziváltatnom kell?Ha abszolváltam,akkor személyesen be kell mennem a végbizonyítványért a leckekönyv alapján?Sehol nem kapok értelmes választ!
2012. aug. 22. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Most semmit nem kell csinálnod. Majd jelentkezel záróvizsgára amikor akarsz és levizsgázol. Addig nem kapsz semmit.

Passziváltatnod sem kell mert abszolváltál így már nincs is tanulói jogviszonyod.


"Ha abszolváltam,akkor személyesen be kell mennem a végbizonyítványért"

Ezt nem értem, ha nem vizsgáztál le, akkor nincs diplomád vagy mit szeretnél kapni.

2012. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az abszolutórium,azt jelenti,hogy végbizonyítvány.persze,nem a diploma,csak,hogy megvan minden kredit és leadtam a szakdogát.Ez kell,hogy később tudjak jelentkezni a záróvizsgára,a szakdogám megvédésére.

Csak nem tudom,hogy ezt a végbizonyítványt külön ki kell kérnem vagy neptunban ez magától működik.Mindenhol máshogy van,csak az én iskolámban nem hatékonyak a segítségnyújtásban,ezért nem tudok semmit.

2012. aug. 22. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kapsz róla semmien végbizonyítványt, ezt csak neptunban jelzik.
2012. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!