Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit takar a társadalomismeret...

Mit takar a társadalomismeret / társadalomföldrajz nevezetű tantárgy?

Figyelt kérdés

Új suliba megyek és nem tudom, mit takar ez, de érettségire választanom kell ugye. Mit takar ez? Könnyű lesz vagy nehéz, mihez hasonlít?

Köszi előre is :D :D



2012. aug. 27. 21:21
 1/4 anonim válasza:
A tarsadalomismeret egy olyan targy ahol tanulod azt hogy az emberek hogy helyezkednek el a vilagban, városok fajtai tehat majdnem olyan mintha foldrajz lenne csak nem hegysegeket tanulod hanem hogy mulatt meg stb... meg ugye van olyan higy megitelesek meg kisebbseg, vallas stb... sztem hulyeseg de ki lehet birni... szemely szerint nem vallalnam erettsegi targykent mivel sok a deffinicio benne...
2012. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) A a definíciókat szeretem, könnyen tanulom őket, ez érdekesnek hangzik :D 2 tárgyat kell választanom majd(felmentés miatt), még csak 11-es leszek csak nagyon érdekelt :D
2012. aug. 27. 21:56
 3/4 anonim válasza:
tanartol fuggo hogy milyennek fogod erzekelni :) mi lazanvettuk az egeszet irtunk egy dolgozatot plusz neztunk sok filmet (termeszetesen az anyaghoz kotodoket :)) jah... meg rajzoltunk meg fogalmazast is kellett irni az emberi termeszet valtozasarol xD szerintem hulyeseg mint azt mar mondtam de egyszer ki lehet birni sokat nem vesztessz...
2012. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem jó lesz:D
2012. aug. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!