Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetemen biológia...

Debreceni Egyetemen biológia BSc első félévében van olyan tantárgy, amit később el lehetne fogadtatni a debreceni általános orvosi szakon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen..de ugye tudod hogy ha elkezded a biológiát nem lesz elég állami féléved az orvosira?
2012. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tesit és a szabválokat biztosan. A szakmai tárgyakat viszont nem hiszem. Én orvosiról mentem vegyészmérnökire, egyetemen belül, mégse fogadták el az orvosi kémiát (6 kredit, 4-es, több laborral) egyik kémiaként sem, mivel ,,ez túl sok", én sem értem. A Tanulmányi Osztályt kell megkérdezni.

Amúgy nem hiszem, hogy lenne az orvosihoz releváns tárgyat, maximum később, ha biokémiát tanulnál, de az meg bőven nem elég egy orvosis biokémiához. Az orvosi egy teljesen más téma, még ilyen vállatgazdaságtan, EU-ismeretek stb térkitöltő hülyeségek sincsenek nekik, mert bele se férne az órarendbe, mint bármi más szakon.

2019. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!